Anasayfa / FLAŞ HABER / ŞAKAR AİLESİ’NİN ACI GÜNÜ

ŞAKAR AİLESİ’NİN ACI GÜNÜ

Bodrum’un tanınmış ailelerinden Şakar ailesinin büyüğü İbrahim Şakar vefat etti.

94 yaşında vefat eden İbrahim Şakar’ın cenazesi Kumbahçe Camisinde Cuma namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Karaburgaz mezarlığına defnedildi.

Cenaze törenine Şakar ailesi, komşularının yanı sıra, geçmiş dönem Bodrum Belediye Başkanlarından Cevat Bilkiç ile Mazlum Ağan, geçmiş Dönem Bitez Belediye Başkanı Remzi Güngör, Belediye Meclis Üyeleri Niyazi Atare, Mazlum Ağan, MHP ilçe Başkanı Mehmet Tosun ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Merhum İbrahim Şakar, Bodrum yakın geçmişinde Özel İdare ve resmi İmar işleri yapmış,  aralarından eski Halk Eğitim, Kaymakamlık, Özel İdare lojmanlarının da bulunduğu, önemli inşaat projelerini, restorasyonları gerçekleştirmiş müteahhit bir iş adamı idi.

İbrahim Şakar’ın; Hüseyin Şakar, Belkıs Armağan, Melek Pulat, Fatma Özbaylav adlı kardeşleri, Belkıs, Yasemin ve Güldal adlı kızları ile Barbaros, Tuğçe, Esra, Fatih, Muharrem,  adlı beş torunu bulunuyordu.

Zeki Özkeskin

Not: Bodrum Life dergisine ait sayfaların fotoğraflarıda Attila Güvençİn gönderisi olarak, yayınlanan dergiye ait olup, merhum İbrahim Şakar’ın anısına ithafen haberimize eklenmiştir.

Attila Güvenç notu: “Şakar ailesini anlatan yazı ve fotoğraflar ekte.Rahmetli İbrahim Şakar ile yapılan röportaj. Attila Güvenç sahipliğinde yayınlanan Mayıs-Haziran 2005 tarihli ve 15.ci sayı Bodrumlife dergisinin 18-19-20-21-22-23-24-25-26-27. sayfalarında”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ahmet Aras a destekleri için teşekkür ettiler

Yangın Söndürme Dronu Yaptılar, Gümüş Kupa Aldılar – Üç üniversite öğrencisi kafa ...