Anasayfa / FLAŞ HABER / RESSAM FÜSUN GÖNDER’DEN CANLI PERFORMANS

RESSAM FÜSUN GÖNDER’DEN CANLI PERFORMANS

Açıldığı ilk günden bugüne sanatseverlerin yoğun ilgi ile izledikleri sergilere bir yenisini ekleyen Mor Sanat Galerisi açılışta sanatçıyla canlı performans gerçekleştirdi.

Semra Gönül’ün sahibi olduğu Mor Sanat Galerisi, Ressam Füsun Gönder’in resimlerinden oluşan sergiyi oldukça kalabalık bir sanatseverin ve sanatçının da katıldığı kokteyle açtı.

Ressam Füsun Gönder’in tuval üzerine Yağlıboya yaptığı ve “Doğa” ismini verdiği sergide sanatçı sanatseverlere bir de canlı performans sergiledi. Yaklaşık 20 dakikada serginin ismine yakışır bir çiçek resmini tuval üzerine Yağlıboya çalışmasını gerçekleştirerek sanatseverlerden büyük beğeni ve alkış aldı.

40 eserinin sergilendiği sergide sanatçı Füsun Gönder canlı performans göstererek yaptığı tuval üzerine Yağlıboya resmini açılış kokteyline katılan Yarımada Gazetesi Sahibi Hüseyin Anıl’a hediye etti.

Sanatçı Füsun Gönder, yeşil armoni üzerinden doğaçlama bir resim yapmayı düşündüğünü bununda çiçek figürü olduğunu ve bunu da Hüseyin Anıl’a hediye etmekten çok mutluluk duyduğunu söyledi.

Böyle bir hediyenin kendisine verilmesinden onur ve gurur duyan Hüseyin Anıl, Mor sanat Galerisini Bodrum’a çok hizmetleri olduğunu belirterek,”Semra Gönül’e bütün katkıları için Bodrum adına çok teşekkür ediyorum. Bütün sanat alemine yeni açmakta olduğu internet portalı tanıtımındaki gayretleri hem de kataloglardaki gayreti herkese örnek davranış. Başarılar diliyor ve kutluyorum. Sanatçımız Füsun Gönder’i de bu değerli çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, bu değerli tabloyu bana laik gördükleri için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Mor Sanat Galerisinde 3 Eylül 2015 tarihine kadar açık kalacak olan sergiyi sanatseverler Pazar günleri hariç hergün 12:00 ile 18:00 saatleri arasında gezebilirler.

Haber-Foğraf : Uğur Yurtsev

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BODRUM’DAN SAMSUN’A YELKENLE

“Türk Kadının 100.yıl seyri” ve sloganımız; “Sözde değil, Özde izindeyiz”. Deniz Tutkusu ...