Anasayfa / FLAŞ HABER / ÖĞRENCİLERİN SAÇ ŞOV’U
SONY DSC

ÖĞRENCİLERİN SAÇ ŞOV’U

Bodrum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Dünya Kuaförler Örgütü (CMC) Türkiye Temsilciliğinin organize ettiği güzellik ve saç bakım eğitimi ustaların öğrencilerin saç şovlarıyla sone erdi.
Nurol Kültür Merkezinde iki gün boyunca süren saç bakımı ve makyaj konularındaki eğitimlere Bodrum  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Bölümü 10, 11 ve 12. sınıf
öğrencilerine ynelik olarak yapıldı.  CMC Türkiye Başkanı Mustafa Ceylan ve ekibi tarafından verilen eğitime alanında uzman 11 kişilik bir ekip  katıldı. İki gün boyunca bildiklerini ve sektördeki yenilikleri öğrencilere aktaran profesyonel ekip  eğitim sonunda düzenlenen saç şov da hüzenlerini gösterdi.
Yapılan etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Bodrum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Abdülkadir  Sağlam, öğrencilerinin mesleğe olan motivasyonlarının artması için böyle bir etkinlik düzenlediklerini  belirterek şöyle konuştu: “Bu etkinlikle bizim amacımız, bu alanda dünyadaki ve Türkiye’deki mesleki standartları Bodrum’a  getirmek, çocuklarımızı daha işin başında bunlarla tanıştırmak ve sektördeki kuaförlerle öğrencilerimizi  bir araya getirip buluşturarak bilgi alışverişini sağlamaktı. Çocuklarımız çok başarılıydı. Yeni  gelişmelerden haberdar oldular. Bu işi dünya ve Türkiye çapındaki ünlü kişilerden dinlediler ve mesleki  adaptasyonları ve aidiyetleri arttı.” dedi.
Sağlam, öğrencilerin bu eğitim sonrasında mesleklerini daha güzel ve benimseyerek yapacaklarını sözlerine ekledi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

POLİSTEN AYAKKABI VE TOP HEDİYESİ 

  Bodrum’da basketbol ayakkabısı için bahşiş kutusunda biriktirdiği parası çalınan 17 yaşındaki ...