Anasayfa / FLAŞ HABER / NEŞELİ BİR RADYO GEZİSİ

NEŞELİ BİR RADYO GEZİSİ

Bodrum’un bir markası olan Patika Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin 34 minik anasınıfı öğrencisi Çağdaş Holding bünyesinde yer alan Bodrum FM’i ziyarette bulundu…

Bodrum FM Genel Yayın Yönetmeni Mutlu Günhan Özcan’ın ağırladığı Özel Patika Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin anasınıfı öğretmen ve öğrencileri, eğlenceli bir gün geçirdi. Önce radyoyu gezen ardından Mutlu Günhan’ın programına katılan küçükler, kendilerini tanıtıp, kreşte kaldıkları süre içerisinde arkadaşları ve öğretmenleri ile neler yaptıklarını anlattılar. Radyo programı sırasında Patika Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin öğretmenleri anasınıfları hakkında bilgiler aktardı. Öğretmenlerden Ayşe Uçar, Hergün aynı sınıfta hayal kurulmaz” sloganıyla yola çıktıklarını belirterek; “Patika anasınıfını çocukların en temel özelliği olan merak duygularının ve hayal dünyalarının gelişmesine yardımcı oluyoruz. Özel yöntemlerle onlara öğretim vererek kişisel gelişimlerini destekleyen aktivite ve programlar hazırlamaktayız. Biz bu hafta iletişim konusunu işledik ve bunun ardından buraya geldik. Radyo da ilk deneyimimizi mutluyuz ve burada öğreniyoruz. Bir sonraki ay hangi programı yapacağımız belli değil çünkü biz doğaçlama sistemi ile çalışan bir eğitim kurumuyuz” dedi. Patika’nın anasınıfı bölümü 34 öğrencisine bu ziyarette diğer öğretmenleri Fatinur Çoktan, Sevil Toraman eşlik ettiler.

Patika Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minikleri ve öğretmenleri Bodrum FM genel yayın yönetmeni Mutlu Günhan Özcan’a teşekkür ettiler. Çocuklar ve öğretmenleri Neşeli ve güzel geçen bir radyo gezisini hatıra fotoğrafları çektirerek noktaladılar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BİLİM ŞENLİKLERİ BAŞLADI

Bodrum’da okullarda gerçekleştirilen Bilim Şenlikleri başladı. Bodrum Çırkan Mahallesi’ndeki Şehit Mahmut Coşkunsu ...