Anasayfa / ÇARŞIDA / MOTOSİKLET TUTKUNLARI SANAYİİ DE BULUŞTU

MOTOSİKLET TUTKUNLARI SANAYİİ DE BULUŞTU

Motosikletçilere Müjde!

Bodrum’da 2011 yılından buyana faaliyetlerini sürdüren Bodrum Motosiklet, yeni bir atak yaparak, Bodrum’da olmayan hizmeti ve servisi, Bodrum Sanayii içerisinde açtığı yeni atölyesinde gerçekleştirmeye başladı.

Açılış kokteyline  Bodrumda bulunan motosiklet dernek ve gurupları ile dostları geniş bir katılım sağladı. Okay Elaldı dostlarının geniş bir katılım sağladığı açılışta çok mutlu olduğunu ifade etti.

Motosiklet ve ileri sürüş eğitmeni Okay Elaldı’nın sahibi olduğu Bodrum Motosiklet, Sanayi içerisinde yeni bir atölye açarak, motosiklet için yağ, lasCustom Sliderstik ve aksesuvar satışları yapmaya başladı. Özellikle lastik ürünleri ile öne çıkan mağaza hakkında açıklamada bulunan Okay Elaldı, “Profesyonel lastik hizmetlerini bugüne kadar İzmir ve Antalya’ dan karşılayan motosiklet sürücüleri için İtalyan menşeli, özellikle motosiklet lastiklerine balans ve otomatik sökme takma işlemi yapabilecek, makinalar ile donattığımız atölyemizde, ayrıca konusunda uzman ve sadece motosiklet için üretilen İpone ve Motul marka yağlar, çeşitli aksesuarlar ve Michelin, Pirelli, Metzeler ve %100 yerli üretim olan Anlaş lastiklerinin bayiliği ve satışları da gerçekleştirilecek. Her tür ve hacimde motosiklete hizmet vereceğimiz tesisimizde ayrıca Muğla bölgesinde dahi olmayan techizatlarla, Bodrumlu motosiklet sürücülerine hizmet verdiğimiz gibi, Muğla bölgesinin de çözüm ortağı olmayı hedefledik.” dedi. Çok çeşitli hizmet ve servisleri için herkesi tanışmaya beklediğini belirtti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BALIK BOYLARINA DİKKAT

  Bodrum’da balıkçıların tezgahlarındaki balıklar Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından ...