Anasayfa / HABERLER / SPOR / MOTORLARINA ATLAYIP ZİYARETE GELDİLER

MOTORLARINA ATLAYIP ZİYARETE GELDİLER

Başkan Mehmet Tosun motosiklet tutkunlarıyla bir araya geldi.Türkiye’nin birçok bölgesinde grupları bulunan Türk Chopper MK Bodrum’un üyeleri, MHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun’u ziyaret ettiler. 20 kişilik bir grupla Konacık Belediye Binası’na gelen motosikletçiler, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştılar.

Türk Chopper MK hakkında, Bodrum Grubu Başkanı Yalçın Önerli, Başkan Mehmet Tosun’a bilgiler vererek, şunları söyledi:

“Biz Türk Chopper Kulübü olarak 20 ilde teşkilatlanmış bir sosyal topluluğuz. Motorculukta belli prosedürler var. O prosedürleri tamamladıktan sonra üzerlerimizdeki yelekleri giyebiliyoruz. Biz şu an Bodrum’da 20 kişi ile büyümeye giden Türk Chopper Kulübü’nün üyeleriyiz. Biz de istedik ki Bodrum gibi dünyaya açılmış olan bir ilçede yer alalım. Dünyada chopper kulüpleri ciddi bir orana dayanıyor. Bu oranlar da o bölgeye ciddi bir şekilde maddi olsun, manevi olsun bir geri dönüşüm gerçekleştiriyor.  Bodrum’da da bu tarz organizasyonlarla Yarımadamızı dünyadaki chopper kulüpleri ile buluşturmayı misyon ediniyoruz. Aynı zamanda grup olarak ses getirecek sosyal projelerde de yer alıyoruz. Bunlardan bir tanesi de Bodrum Sağlık Vakfı’na destek olmak amacıyla yaptırdığımız Türk Chopper Kulübü Bodrum plaketlerimiz; bu plaketleri hem ziyaret ettiğimiz yerlere hediye ediyoruz, hem de Sağlık Vakfı’na gelir elde etmiş oluyoruz.”

Türk Chopper Motosiklet Kulübü Bodrum Üyeleri’nin gerçekleştirdiği ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Mehmet Tosun, Türk Chopper’ın, “birlikteliğimiz gücümüzdür, saygı ve sevgi bizi birbirimize bağlar” felsefesi ile tüm Türkiye’ye motosiklet sürüşünün güvenliğini büyük bir başarı ile gösterdiğini vurguladı. Başkan Mehmet Tosun, sosyal projelerde de yer alan Chopper Kulübü için ellerinden gelen desteği vereceklerinin sözünü de verdi.

Türkiye Chopper MK Bodrum Başkanı Yalçın Önerli, Başkan Mehmet Tosun’a, Bodrum Sağlık Vakfı öğrencilerinin yaptığı ve üzerinde kulübün logosunun bulunduğu bir plaket ile tişört hediye etti. Daha sonra Başkan Mehmet Tosun ve kulüp üyeleri motosikletler önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BESİAD İş Zirvesi Dikkat Çeken Analizler…

İş Dünyası Bodrum’dan Mesaj Verdi… Demokrasimize Güveni Artırmak Ekonomimizi De Güçlendirecektir… TÜSİAD ...