Anasayfa / HABERLER / MUĞLA BÖLGESEL HABERLER / MİLAS’TA MUHAMMET TOKAT YENİDEN CHP ADAYI

MİLAS’TA MUHAMMET TOKAT YENİDEN CHP ADAYI

2014 30 Mart yerel seçimlerinde CHP Milas Belediye Başkan adayı olarak Muhammet Tokat’ın adaylığı kesinleşti.  Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi kararı ile alınan karadan sonra Milas Belediye Başkanlığı için CHP adayı olarak Muhammet Tokat şu açıklamayı yaptı.

“Değerli hemşehirlerim. Milas için dönüm noktasını yaşayacağımız 30 mart yerel seçimlerine bir kez daha Belediye Başkanı olmam için adaylığım Cumhuriyet Halk Partisi  genel merkezi (PM) tarafından karara bağlandı ve tarafıma bildirildi. Öncelikle sizinle bu mutluluğu paylaşmak ve destek olan, ilgisini, sevgisini, yapıcı eleştirilerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim.

Aday belirleme sürecinde partimiz adına benim gibi köy köy, mahalle mahalle gezerek halkımızın sorunlarını dinleyen, Cumhuriyet Halk Partisi adına çaba sarf eden diğer aday arkadaşlarıma partimiz ve  şahsım adına teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte, Cumhuriyet Halk Partisi’nin birer neferi olarak, bir yumruk gibi sıkı ve birlik içinde olacağımıza hiç şüphem yok.

Milas Belediyesinde başkanlık yaptığım 5 yıl boyunca gerek merkez gerek belde gerekse köyler için, hayatın tüm alanlarında hizmet üretmeye çalıştık. Milas dışında da takdir toplayan çalışmalarımız şimdi hızlanarak devam edecek ve sosyal demokrat belediyecilik konusunda Milas’ın adını belediyeler arasında, en iyi örneklerin içinde yazdıracağız.

ilk dönemde Milas için zorunluluk sayabileceğimiz, alt yapı sorunu, yol ve kaldırımlarım düzenlenmesi, kanalizasyonların revize edilmesi, sosyal yardım işler, tanıtım, Milas Organize Sanayi Bölgesi, restorasyon, kültürel faaliyetler, kentleşme,  park ve meydan düzenlemeleri gibi geçmişten eksikliğini beraberinde getiren sorunları bir bir çözdük. Şimdi halkımızın teveccühü ile ikinci dönemimizde, Cumhuriyet Halk Partili bir Belediye’ye yakışan çağdaş bir kent yaratma vizyonu için, Uygarlıklar Başkenti Milas’ımızı geleceğe taşımak ve herkesin imrenerek baktığı bir kent yaratmak için  projelerimiz hazır.

Sevgili hemşerilerim, desteklerinizle Milas’ımız herkesin gıptayla baktığı bir noktaya omuzlarımızda yükselecek getireceğiz. Şimdiye kadar bu kente hizmet etmekten gurur duydum, bundan sonrada gurur duyacağım. Saygılarımla.

Muhammet TOKAT

Milas Belediye Başkanı

CHP Milas Belediye Başkan Adayı”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Pansiyon İşletmecileri Tepki Gösterdi

Muğla Büyükşehir Belediyesi, il genelinde görüntü kirliliği yaratan tabela ve totemlerden gerekli ...