Anasayfa / HABERLER / MUĞLA BÖLGESEL HABERLER / MİLAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ SPORCUSUNUN BÜYÜK BAŞARISI

MİLAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ SPORCUSUNUN BÜYÜK BAŞARISI

Göreve geldikten sonra salon sporlarına önem vereceğini açıklayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, bu anlamda verdiği sözünü yerine getiriyor.

Milas Belediyespor Kulübü bünyesinde devam eden Karate branşı çalışmaları kapsamında 27 Aralık 2013 tarihinde Düzce’de yapılan Türkiye Büyükler Karate Şampiyonası’na katılan Mehmet Karahan, kata dalında (Hayali Karate) sergilediği performansla Türk Milli Takımı aday kadrosuna çağrıldı.

Milas Belediyespor Kulübü sporcusu Karahan, antrenörü 7. Dan Siyah Kuşak Ekrem Karakoç ile 5. dan siyah kuşak karate 1. Kademe Yardımcı Antrenör ve Milli Hakem Gazi Mustafa Yazıcıoğlu, Belediye Başkan Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek elde edilen başarı hakkında bilgi verdiler.

Milas Belediyespor Kulübü Karate Antrenörü Karakoç ve Yardımcı Antrenör Yazıcıoğlu ile başarılı sporcu Karahan, Belediye Başkanımız Tokat’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Milas Belediyesi olarak salon sporlarına verdikleri desteğin bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da artarak devam edeceğini ifade eden Belediye Başkanı Muhammet Tokat,  “Milas’ın spor yoluyla tanıtımına yardımcı olan herkese elimizden gelen katkıyı yapacağız. Bu anlamda elde edilen başarıları önemsiyoruz. Mehmet Karahan kardeşimizin başarılarının devamını dilerim. Bu başarı bizleri fazlasıyla memnun etti. Ancak hedeflerimiz her zaman daha ileriye daha büyük başarılara doğru ilerlemek. Ben bu başarının yakalanmasında ve sporcumuzun yetişmesinde emeği olan ailesine, Ekrem Karakoç’a, Yardımcı Antrenörümüz Gazi Mustafa Yazıcoğlu’na ve kulüp yetkililerine teşekkür ederim” dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ahmet Aras a destekleri için teşekkür ettiler

Yangın Söndürme Dronu Yaptılar, Gümüş Kupa Aldılar – Üç üniversite öğrencisi kafa ...