Anasayfa / FLAŞ HABER / MHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZTÜRK

MHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZTÜRK

ESNAF İLE BİR ARAYA GELDİ

7 Haziran 2015’te yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri yaklaşırken, MHP Muğla Milletvekili Adayları da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar. MHP Muğla 4. Sıra Milletvekili Adayı Ecz. Nuri Öztürk Bodrumlu vatandaşlarla buluştu.

MHP Muğla 4. Sıra Milletvekili Adayı Ecz. Nuri Öztürk, seçim çalışmaları kapsamında Bodrum Yalı Mahallesi ile birlikte Mumcular Çamarası, Aşağı Mazı ve Yeniköy Mahallelerinde ziyaretlerde bulundu. MHP Bodrum İlçe Teşkilatı’nın organizasyonu ile gerçekleştirilen ziyaretlerde Milletvekili Adayı Öztürk; esnafın ve vatandaşların sorunları dinledi.

Düzenlenen ziyaretlere MHP Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Tosun, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Bodrum Belediyesi MHP’li Meclis üyeleri katıldı.

Muğla’ya hizmet için yola çıktığını belirten MHP Muğla Milletvekili adayı Ecz. Nuri Öztürk, insanların yaşadığı ekonomik sorunlar nedeniyle alışveriş yapamadıklarını ve esnafların satış yapamadan kepenk kapattığını kendisinin de aynı zamanda esnaflık yaptığını ve esnafın halinden çok iyi anladığını söyledi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODTO KIZILAY İLE BİRLİKTE

BODTO KIZILAY İLE BİRLİKTE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI GERÇEKLEŞTİRİYOR 23 EYLÜL ÇARŞAMBA GÜNÜ ...