Anasayfa / FLAŞ HABER / MAY AJANS INSTAGRAM’IN BODRUM DA ONAYLADIĞI İLK AJANSI OLDU!

MAY AJANS INSTAGRAM’IN BODRUM DA ONAYLADIĞI İLK AJANSI OLDU!

Bodrum’un eksik ve yetersiz hizmet üreten sektörlerinden birini ayağa kaldıran ve 10 yıl önce kurulduğundan bu yana hizmet alanlarını geliştirerek, müşteri portföyünde her sektörde lider kuruluşları bulunduran May Ajans, Bodrum’da Instagram’ın onayladığı ilk ajans oldu.

Başta İnşaat, gıda ve turizm olmak üzere, Bodrum’da faaliyet gösteren onlarca firmanın çözüm ortağı olarak 10 yılı aşkın bir süredir hizmet veren May Ajans, çağımızın en önemli mecralarından olan Instagram’a gif animasyon hizmeti sağlayıcı olarak Bodrum için ilk onayı aldı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan ajans başkanı Mehmet Kadir Kılınç, May Ajans’ın sadece ticari olarak değil sosyal sorumluluk alanında da oldukça girişimci olduğunu belirtti. May Ajans’ın genç başkanı Mehmet Kılınç, şunları söyledi;
“Türkiye’de bu alanda çok az içerik sağlayıcı mevcut. Bunlar da genel olarak ticari içerikler hazırlıyorlar. Biz ajans olarak daha farkındalık yaratan içerikler de hazırlamayı uygun gördük. Öncelikle ülkemizin tamamında motosikletlerin fark edilmesi, sokakta yaşayan canlarımıza özen gösterilmesi, trafik kurallarına uyulması ve daha da önemlisi Bodrum’u temiz tutmamız gerektiğiyle ilgili sosyal farkındalık yaratacak gif animasyonları herkesin kullanımına sunduk.

Bunun yanı sıra bu hizmeti sadece müşterilerimiz için değil, Bodrum’da arzu eden herkes için verebiliyoruz. Yine Bodrum’a değer katmak için, Bodrum’da ön plana çıkmak için emek veren markalara hizmet vermek bizim her zaman önceliğimiz olmuştur.
İsteyen herkes Gif bölümünde arama alanında Bodrum Yazarsa May Ajans’ın sosyal farkındalık animasyonlarına ve daha birçok sürpriz animasyona ulaşabilirler.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Muğla OBM Araç Parkına Taze Kan

  Muğla Orman Bölge Müdürlüğü araç parkına ormancılık faaliyetleri ve orman yangınlarıyla ...