Anasayfa / FLAŞ HABER / Kocadon: “Siz rahat edin, biz çalışıyoruz”

Kocadon: “Siz rahat edin, biz çalışıyoruz”

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Kurban Bayramı öncesinde personelinin bayramını kutladı. Başkan konuşmasında tatilini Bodrum’da geçirecek misafirlerin rahatı için belediye ekiplerinin bayram boyunca çalışacaklarını söyledi.

Kurban Bayramı öncesinde Bodrum Belediyesi önünde bir araya geldiği personeliyle bayramlaşan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Bayramda Bodrum’a gelen misafirlerimizin gönül rahatlığı ile tatillerini yapabilmesi için Bodrum Belediyesinin tüm ekipleri bayram tatili boyunca çalışacaktır. Siz rahat edin, biz çalışıyoruz.” dedi.

Başkan Kocadon,”Hepinize merhaba ve ne mutlu ki bir bayram daha görüyoruz hep beraber. Bunun için kendimizi şanslı hissedelim. Önemli olan her gün sabah güneşin doğuşunu yeniden görebilmek, mücadele etmek, birlik ve beraberlik içinde, kardeşlik içinde güne başlayabilmek. Günaydınları birbirimizden esirgemeyelim, iyi akşamlar demeyi esirgemeyelim. Özellikle bu bayramda tabi ki aile büyüklerimizle beraber özellikle eşimizi, dostumuzu kucaklayalım, kırgınlıkları ve küskünlükleri bırakalım. Biz koskoca büyük bir aileyiz. Ben bile bazı arkadaşları görüyorum, tanıyamıyorum. Onlar yolda ‘Başkanım merhaba’ diyorlar, mutlu oluyorum. Beni yolda gördüğünüzde ‘Başkanım merhaba’ demekten de korkmayın. Bu bayram hepimize güzellikler getirsin, sağlık getirsin. Sağlığın olmadığı hiçbir yerde hiç bir şey olmaz; mutluluk da, başarı da, güzellik de olmaz. Öncellikle hepimize Allah sağlık versin sonra da hep beraber artık Bodrum Yarımadası’na birlik beraberlik içinde nasıl güzel hizmet ederiz, bunu düşünelim ve projeler üretelim. Hepimiz, hep beraber taşın altında elimizi birleştirelim. Çünkü Bodrum Yarımadası’nın bu birlik ve beraberliğe çok ihtiyacı var. Hep beraber Bodrum’u güzel olan, laik olan yere taşıyalım arkadaşlar. Müslüman alemi coğrafyasında bugünlerde huzura ihtiyaç var, birlik beraberliğe, kardeşliğe ihtiyaç var. Bu bayramın, bu güzel coğrafyamıza, Müslüman alemine güzellikler getirmesi dileğiyle sizlerin de bayramını kutluyorum. Kendim, müdürlerim ve meclis üyelerim adına hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Büyükşehir Okulları Dezenfekte Ediyor

  Muğla Büyükşehir Belediyesi 21 Eylül’de başlayacak olan yüz yüze eğitim öncesi ...