Anasayfa / HABERLER / KARARECİLER BAŞARIDAN BAŞARIYA

KARARECİLER BAŞARIDAN BAŞARIYA

Manisa da 22 Aralık tarihinde gerçekleştirilen İller Arası Yıldızlar , Ümitler ve Gençler karate turnuvası çok çekişmeli maçlara sahne oldu . Her zaman olduğu gibi tüm turnuvalarda başarıdan başarıya koşan Bodrumun gururu olan Karate takımı yine büyük bir başarıya imza attı.

Yarışmalar da 4 birincilik, 4 ikincilik ve 7 üçüncülük madalyası kazanan başarılı takım, önümüzdeki günlerde yapılacak olan Türkiye Şampiyonaları ve milli takım seçmeleri öncesinde göz doldurdu.  

Takımın menejerliğini üstlenen şampiyon bir sporcu babası İbrahim Tarım yaptığı açıklamada ‘ sporcularımızın bu başarıları hepimizi çok mutlu etti, tabii ki bu başarılar bir tesadüf değil yıllardır yapılan bilinçli ve bilimsel, akademik antrenman metotlarının en doğru ellerde uygulanmasıyla gerçekleşiyor, bu konuda yıllarca milli takımda sporculuk yapmış ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiş, üniversite hayatında akademik eğitimini  beden eğitimi spor yüksek okulun da almış değerli antrenörümüze teşekkürü bir borç biliyoruz, kendisinin Bodrum da yaşaması, çocuklarımızı ulusal ve uluslararası alanda başarılı sporcular olarak yetiştirmek adına göstermiş olduğu katkı bizler için büyük bir şans, umarım takımımıza gösterilen ilgi ve alaka önümüzdeki günlerde katlanarak artacaktır. Sporcularımıza desteklerinden dolayı  Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürümüz Sayın Bekir Çeker ‘e , Bodrum Kaymakamımız Sayın Dr. Mehmet Gödekmerdan’a, İlçe spor Müdürümüz Şükrü Balcı ‘ya, Turnuvaya katılmamızda tüm masraflarımızı üstlenen sponsorumuz Bitez Turizm Seyahat Acentası ve  Sayın Hilmi Acar’a ve de bu şampiyonları yetiştiren çok değerli antrenörümüz Fatih Uzunlulu ‘ya teşekkürlerimizi sunuyoruz ’ dedi.

Birinci olarak altın madalya  kazanan sporcularımız Eren Can Demir, Enver Barut, Avşin Barut, Kayra Sezgin, ikinci olarak gümüş madalya kazananlar, Enis Altıntaş, Ercan Özkar, İremnur Eser, Senanur Tarakçı , üçüncü olarak bronz madalya kazananlar, Orhan Alp Kuzulu, Taner Acar, Emre Yıldızhan, Didem Çelik, Dilek Çelik, Bircan Özkar, Enver Barut.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

EVDE KAL, HAREKETSİZ KALMA

  Doç. Dr. Cem Arıtürk, evde geçirilen sürede hareketsiz kalmanın vücuda olumsuz ...