Anasayfa / FLAŞ HABER / İşitme engelli vatandaşlar Başkan Kocadon ile bir araya geldi

İşitme engelli vatandaşlar Başkan Kocadon ile bir araya geldi

Bodrum’da yaşayan işitme engelliler, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti. Başkan Kocadon “Sizlerin gözündeki mutluluk bizlere güç veriyor” dedi.

Bodrum genelinde yaşayan ve dernekleşme çalışmaları içerisindeki işitme engellilerden oluşan bir grup vatandaş, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon makamında ziyaret etti. Erdoğan Altuntaş, Türkan Altuntaş, Müzeyyen Öztürk, Yusuf Öztürk, Turhan Burak, Bahadır Vanlı, Abdil Akyol, Deniz Burak ve Güler Talay’ın katıldığı ziyarette işitme engelli vatandaşların dernekleşme çalışmalarında sona geldikleri de ifade edilerek Başkan Kocadon’a çalışmalar hakkında bilgi verildi. İşitme engelli grup adına konuşan Gülsen Talay, “Bodrum’da birçok işitme engelli dostumuz bulunuyor. Kendileri sosyal hayatta da çok aktifler. Şimdi dernekleşme çalışmalarını başlatıyorlar ve bu konuda da desteklerinizi bekliyorlar” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da sosyal hayatta aktif olan işitme engellileri görünce çok mutlu olduğunu belirterek, “Sizlerin gözlerindeki bu enerji beni çok mutlu ediyor. Sizlerin yanında olmak, sizleri böyle görmek bizlere güç veriyor. Sizleri çok özlemiştim. Sizlerle yardımcı olmamız için fırsat buldukça bir araya gelmeliyiz.” şeklinde konuştu.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

POLİSTEN AYAKKABI VE TOP HEDİYESİ 

  Bodrum’da basketbol ayakkabısı için bahşiş kutusunda biriktirdiği parası çalınan 17 yaşındaki ...