Anasayfa / FLAŞ HABER / Genel Başkan Yardımcısı’ndan Başkan Kocadon’a ziyaret

Genel Başkan Yardımcısı’ndan Başkan Kocadon’a ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Örgütü, Örgüt Yönetimleri ve Yurt Dışı Örgütlenmeler Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl’e  CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Zeki Gündoğmuş, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Bodrum Belediye Başkan Yardımcı İsmail Altındağ ile Bodrum Belediye Meclisi Üyeleri de eşlik etti. Ziyarette Başkan Mehmet Kocadon, büyükşehir yasasıyla birlikte yaşanan süreç hakkında CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl’e bilgi verdi. Başkan Kocadon, yaklaşan genel seçim öncesinde doğu ve güneydoğuda yapılacak çalışmalarda yer alabileceğini ifade ederek, “Anadolu halkı Bodrum’a hep sahip çıkıyor, bizler de onlarla olmaktan büyük mutluluk duyarız. Yapılacak çalışmalarda her zaman görev almaya hazırım.” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Başkan Kocadon’a görevinde başarılar dileyerek, “Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’da özellikle genel başkanımızın ziyaretlerinde gördüğümüz ilgi çok yüksek. Halkımızın desteği de bizleri çok mutlu ediyor.” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı daha sonra CHP Bodrum İlçe örgütünü ziyaret ederek partililerle görüştü.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BODTO MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRMESİNE DEVAM EDİYOR

5544 sayılı Mesleki Yeterlilik Kurumu Kanununda yapılan değişiklikle, Çalışma ve Sosyal Güvenlik ...