Anasayfa / HABERLER / MUĞLA BÖLGESEL HABERLER / DÜNYA ŞAMPİYONUNA VALİ GÜVENÇER’DEN ALTIN

DÜNYA ŞAMPİYONUNA VALİ GÜVENÇER’DEN ALTIN

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker, 24 Şubat- 2 Mart 2014 tarihleri arasında  Fransa’nın Nimes şehrinde yapılan Salon Dünya Okçuluk Şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan Muğla Gençlikspor Kulübü sporcusu Yeşim Bostan, antröner Tahir Karataş ve sporcunun babası  ile birlikte Vali Güvençer’i makamında ziyaret etti.

Vali Güvençer, ülkemizi milli takım adına temsil eden Muğla Gençlikspor Kulübü sporcusu Yeşim Bostan’a başarısından dolayı çeyrek altın hediye etti.

İlimize ve ülkemize yaşattığı gururdan dolayı genç sporcuya teşekkür eden Vali Güvençer, “ Başarılarının devamını diliyorum. Gösterdiğin büyük emek sonucunda başarı elde ederek Dünya Şampiyonu olarak ülkemize geri döndün. Bu başarı sana büyük bir sorumlulukta yükleyecektir. Dilerim bundan sonra da aynı şekilde başarıların devam eder. Seni, antrenörünü ve aileni tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yaptığı açıklamada okçuluk sporuna 2 yıl önce başladığını söyleyen Bostan ise, “Tek bir hedefim vardı. İstiklal Marşı’nı dünyaya duyurmak istedim. İlk kez uluslararası müsabakada mücadele ettim. İnanınca başarıda arkasından geliyor. Ben destekleriniz için size, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürümüz Bekir Çeker’e, antrenörümüz Tahir Karataş’a, aileme ve Muğlalılara sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BALIKÇI ESNAFINA PANDEMİ DÖNEMİ DESTEĞİ

  İBB, mevsim normallerinden daha sıcak geçen hava ve pandemi koşulları sonucu ...