Anasayfa / FLAŞ HABER / Deniz Tutkunları Milta Bodrum Marina’da Buluşuyor.

Deniz Tutkunları Milta Bodrum Marina’da Buluşuyor.

Bodrum Yacht Fest 2021

Milta Bodrum Marina, Bodrum 

 

Türkiye’nin ilk butik deniz günleri

“Bodrum YachtFest” ile

deniz tutkunları Milta Bodrum Marina’da buluşuyor

 

Bu yaz ilki düzenlenecek‘ Bodrum Rib Boat Fest’,  festival havasını 

Milta Bodrum Marina’da yaşatacak.

 

Türkiye’nin deniz üstünde düzenlenecek ilk butik deniz günleri “Bodrum Rib Boat Fest”    07 – 11 Temmuz 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 

 “Bodrum Rib Boat Fest” yalnızca Ege ve Akdeniz için değil, Bodrum tutkunu Cevat Şakir’in deyimiyle; “tutkunun ortak, özlemin deniz olduğu bu sahil kasabasında” dünyanın en prestijli marinaları arasında yer alan Milta Bodrum Marina’da benzerleri arasında fark yaratacak.

 

Son yıllarda dünyada trend haline gelen RIB Boat ve büyük boylardaki dıştan takma şişme fiber botların, deniz severlerin denizdeki yaşam kalitesine motor yat konforu sağlayan modelleri 07 – 11 Temmuz 2021 tarihleri arasında “Bodrum Rib Boat Fest” kapsamında Milta Bodrum Marina’da meraklılarıyla buluşacak.

“Bodrum YachtFest”e  ev sahipliği yapan Milta Bodrum Marina ve ‘Bodrum Yacht Fest’ organizasyonu Bodrum sevdalısı deniz tutkunlarına şu çağrıyı yaptı:

 

Mutluluğun 3500 yıllık adresi, deniz rotalarının önemli uğrak noktası, sünger avcılığından batıklarına, balıkçılıktan masmavi koylarına, yelkencileri cezbeden rüzgarlarından, doğasına, doğallığına ve kültürel varlıklarına kadar her yaştan, her milletten insanın kalbinde olan Bodrum’, deniz tutkunlarını bölgenin en hareketli ve prestijli marinasında buluşturacak deniz üstünde bir festivalde buluşturuyor.”

 

Uzman tasarımcılar ve üreticilerin iş birliğiyle hazırlanan, her biri ayrı bir marka olan tekne modellerinin sergileneceği, Türkiye’nin deniz üstünde düzenlenen ilk butik deniz günleri“Bodrum Yacht Fest” etkinliğini binlerce kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

 

Dünya genelinde yaşanan salgın nedeniyle, hayatımızı “yeni normal” olarak adlandırdığımız izole yaşam biçimimiz ve değişen mesafeli sosyal yaşam anlayışından da yola çıkarak hazırladıklarının altını çizerek, bu yıl ilki düzenlenecek olan etkinliklerde pandemi kurallarına tam uyum için tüm hazırlıkların yapıldığına çekildi.

 

“Önceliğimiz, yeni normalde sağlıkları için arayışlarının sınırlarını genişleten deniz tutkunlarına, hayalini kurdukları huzurlu günlerine en iyi karşılığı verebilecek alternatifleri en sağlıklı ortamda sunabilmek. Huzurlu günlerin özlemini çeken tüm deniz tutkunları, beğeneceklerine inandığımız birbirinden değerli deniz araçlarına ilişkin tüm ayrıntıları öğrenecekleri ve deneyimleyebilecekleri etkinliğe, Güvenli Turizm Sertifikasına sahip Milta Bodrum Marina’da  güvenle katılabilecekler.”

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Deniz Araçlarının Park Yerleri, Atık Sular ve Deniz Kirliliği’

“Deniz Araç Trafiği, Deniz Araçlarının Park Yerleri, Atık Sular ve Deniz Kirliliği’’ ...