Anasayfa / FLAŞ HABER / DENİZ KUVVETLERİNE BAĞLI GEMİLER BODRUM’DA

DENİZ KUVVETLERİNE BAĞLI GEMİLER BODRUM’DA

Deniz Kuvvetleri Komutanlığına bağlı TCG PREVEZE, TCG KALKAN ve TCG YZB. İHSAN TULUNAY gemileri, planlı faaliyetler kapsamında Bodrum Liman ziyareti için  demirlediler. Bu kapsamda Bodrum’a gelen 2. Hücumbot Filotillası Komodoru Dnz. Albay Ahmet Çevik ve gemi komutanları Kaymakam Dr. Gödekmerdan’ı makamında ziyaret ettiler.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığına bağlı 3 gemi sabah saatlerindeBodrum Limanına demirledi. Planlı faaliyetler kapsamında Bodrum’a gelen gemiler, vatandaşların ziyaretine de açılacaklar. 2. Hücumbot Filotillası Komodoru Dnz. Albay Ahmet Çevik, TCGPREVEZE Komutanı Dz. Kur. Yb. Abdullah Battal, TCG KALKAN komutanı Dz. Bnb. Murat Dinçel ve TCG YZB. İ. TULUNAY Komutanı Dz. Bnb. Savaş Sevinçtekin Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı makamında ziyaret ettiler.

Yapmakta oldukları faaliyetler hakkında bilgi veren Komutanlar, Kaymakam Dr. Gödekmerdan’ı gemilerine davet ettiler. Deniz Kuvvetlerinin bir armasını hediye eden Komodor Dz. Albay Çevik Bodrum Liman ziyaretinde kendilerine yaptıkları yardımlardan dolayı Kaymakam Dr. Gödekmerdan’a teşekkür etti.

Liman ziyareti için gelen gemilerde bölgede bulunan şehit yakınları, gaziler ve gazi yakınları için öğle yemeği düzenlendi. Yemeğe ailelerin yanı sıra Bodrum Kaymakamı Dr. Gödekmerdan ve Garnizon Komutanı Albay A. Göksel Oral’da katıldılar.

2 gün Bodrum’da kalacak olan gemileri isteyen vatandaşlarımız 10.00 – 12.00 ile 14.00 – 16.00 saatleri arasında ziyaret edebilecekler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Polis Memuru Yangöz’den Acı Haber!

Ortakent’te operasyon düzenlenen bir adreste çıkan çatışmada ağır şekilde yaralanarak Bodrum Acıbadem ...