Anasayfa / FLAŞ HABER / CHP’DEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

CHP’DEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Örgütü tarafından yapılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında ‘çocuklar Üşümesin’ sloganıyla yola çıkan CHP’liler köyde yaşayan çocuklar ziyaret ederek yardım eli uzattı.

CHP Bodrum İlçe Örgütü tarafından ‘Çocuklar Üşümesin’ projesi sloganıyla Bodrum’daki köyleri gezen CHP’liler yardıma muhtaç olan ihtiyaç sahibi çocuklara;  kışlık mont, kazak, bot gibi kıyafet yardımında bulunuyor. Bodrum’daki tüm köyleri gezen proje çalışma gurubu Gökpınar ve Mazı köylerini gezerek çocuklara yardımdım eli uzattı. Birçok köye yardım eli uzatacak olan Chp Bodrum ilçe örgütü bundan öncede 2 mahallede kadın sağlığı ile ilgili uzman Doktorlar tarafından halkı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Chp Bodrum İlçe Örgütü Başkanı Recai Seymen ise sosyal sorumluluk projelerine devam edeceklerini belirterek “ Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz her zaman sosyal sorumluluk projelerimize devam edeceğiz. Parti olara tüm Bodrum’da kapısı çalınmadık ev bırakmayacağız”dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bodrum Modern Otogarına Kavuşuyor

  Muğla’nın Bodrum ilçesinde 30 bin 759 metrekare arsa üzerinde yapımına başlanan ...