Anasayfa / FLAŞ HABER / CHP İLÇE BAŞKANI RECAİ SEYMEN BİRLİK OLMA ÇAĞRISINDA BULUNDU..

CHP İLÇE BAŞKANI RECAİ SEYMEN BİRLİK OLMA ÇAĞRISINDA BULUNDU..

Kurban Bayramı’nın 3’üncü günü Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum ilçe teşkilatında bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

CHP İlçe Teşkilatında düzenlenen bayramlaşmaya, CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi , CHP Muğla Milletvekilleri Prof. Dr. Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, İl Başkanı Mustafa Öztürk, CHP’li eski Milletvekili Fevzi Topuz, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Bodrum Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Kocadon ile CHP il ilçe gençlik kolları, kadın kolları ve çok sayıda partili katıldı.

İlçe Başkanı Recai Seymen, tüm partililerin ve Bodrum halkının Kurban Bayramını kutlayarak, partililere birlik mesajı verdi. Seymen konuşmasında:

“Önümüzdeki günlerde bir Milletvekili seçimleri var. Bundan önemlisi Türkiye’nin geldiği bu noktada hakikaten ciddi bir kriz noktasına gidiyoruz. Belki de bir savaş noktasına gidiyoruz. Bu dönemde bütün partilerimiz birbirimizi eleştirmeden yan yana kol kola mücadele etmek zorunluluğumuz var. Bu bayram vesileriyle bütün örgütümüzü bir arada görmekten büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Kaybedecek zamanımız yok diyerek konuşmasını sürdüren Seymen, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Artık birbirimizle uğraşacak zamanımız yok. Tek hedefimiz iktidar olmak ve AKP’yi iktidardan uzaklaştırmak. Onun ne görev düşüyorsa bütün herkese onu yerine getirmesi gerekiyor. Herkesin sorumluluğu var arkadaşlar” dedi.

CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi ise Bodrum İlçe örgütüne ziyarette bulunduğunu ve partililerin gösterdiği ilgiden oldukça memnun olduğunu söyledi. Bodrum ve Muğla halkının bayramını kutlayarak konuşmasını sürdüren Hamzaçebi, şunları söyledi:

“Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde özgürlük, bağımsızlık, modernleşme yolunda bir büyük mücadeleyi veren milletin bağrından çıkan yine Mustafa Kemal Atatürk’ün kurucusu olduğu CHP’nin mensubu olmaktan duyduğum gururlar, örgütümüzden halkımızdan aldığım güçle hepinizi CHP’nin bu ilçe binasında sevgiyle selamlıyorum” dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Muğla OBM Araç Parkına Taze Kan

  Muğla Orman Bölge Müdürlüğü araç parkına ormancılık faaliyetleri ve orman yangınlarıyla ...