Anasayfa / FLAŞ HABER / Chp Gençlik Kolları Başkan Kocadon’a teşekkür etti

Chp Gençlik Kolları Başkan Kocadon’a teşekkür etti

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sami Algın ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Belediyesinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında verdiği destek nedeniyle Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür etti. Başkan Kocadon’u makamında ziyaret eden gençler, yeni projeler hakkında da Başkan ile fikir alışverişinde bulundu.

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sami Algın ziyarette ayrıca bugüne kadar gençlik kolları olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Başkan Kocadon’a bilgi verdi. Algın, “En son 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Trafo Bodrum’da bir etkinlik düzenledik. Daha önce iftar yemeği düzenlemiştik. Ayrıca kimsesiz çocuklara da oyuncak ve kıyafet yardımları yaptık.” dedi.

Ziyaret sonrası gençler, Başkan Kocadon’a kayrak taşı üzerine işledikleri Atatürk, Türk bayrağı ve Başkan Kocadon’un resimlerinin yer aldığı çalışmayı hediye etti. Başkan da hediye için gençlere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ’ı da makamında ziyaret eden gençler kayrak taşı üzerine işlenmiş Atatürk ve Türk bayrağı resimli çalışmayı kendisine hediye ederek teşekkürlerini iletti.

 

Bir yorum

  1. Füsun Bölükbaşı

    Her hangi bir makamı ziyarette, denize gider gibi şort yada bermuda şort ile değil de
    daha ciddi bir kıyafet giyilir. Gençlere bu nezaketi öğreten bir büyük yok muydu acaba?
    Makama saygı diye bir geleneğimiz vardır, CHP’de bu geleneklere hep saygılıdır…!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

MİLAS DİZİLERİN VE FİLMLERİN CAZİBE MERKEZİ OLUYOR   Çekimleri Mjlas ta gerçekleştirilecek ...