FLAŞ HABERSİYASİ

CHP Bodrum’da Delege Seçimleri Tamamlandı

CHP Bodrum İlçe Başkanlığı “Muhtarlık Bölgesi Delegeleri ve Parti İçi Ön Seçmen Seçimleri” 19 Eylül tarihinde yapılan Konacık ve Çırkan mahalleleriyle tamamlandı.

Delege seçimleri için genel merkezden gelen talimatlar ışığında CHP Bodrum İlçe Başkanlığı, 11-19 Eylül tarihleri arasında 53 mahallede yaptığı ve son derece demokratik bir ortamda geçen seçimlerde delegelerini belirledi.

10 gün süren ve delege seçimlerinin sağlıklı şekilde yapılması için tüm grupların hassasiyet gösterdikleri gözlenen CHP Bodrum İlçe Başkanlığında 6249 üyenin 2974’ü oy kullanarak 400 Kongre delegesi ile 1123 ön seçim delegelerini belirledi.

Bundan sonraki süreçte ilçe kongrelerinin 21 Ekim ile 26 Kasım tarihleri arasında tamamlanması beklenirken, İl Başkanlık seçimleri ise 27 Kasım-31 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen “Önce ben diyenler değil, önce örgüt diyenler” düşüncesiyle beyaz liste ile yola çıktıklarını ifade ederek, ”İlçe yönetimim ve mahalle temsilcilerim demokratik bir seçim olması için çaba harcayarak, üyelerimizin de katkılarıyla seçimlerimizin 53 mahallemizde bir demokrasi şöleni şeklinde geçmesini sağladık. Seçilen delegelerimizi kutluyor, seçimlerin partimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu seçimlerden CHP Bodrum ilçe örgütü güçlenerek çıkmıştır. Bugünler de Ülkemizi yaşadığı olağanüstü durumdan çıkarmak için en büyük hedefimiz; Önümüzde yapılacak olan yerel seçimlerde partimizin başarılı çıkması ve anayasa değişikliği referandumunda oluşan hayır bloğunu genişleterek, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde başarılı olmaktır. ” dedi.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu