Anasayfa / FLAŞ HABER / Casalini Bodrum’da klip çekti

Casalini Bodrum’da klip çekti

İMKANSIZ DİYEMEM

Ünlü sanatçı Zeynep Casalini son albümünde bulunan  “İmkansız Diyemem” isimli şarkısı için kamera karşısına geçerek klip çekti. Casalini, hayatında ne varsa, işine de onu yansıttığını söyledi.

Bodrum da yaşayan pop müziği sanatçısı Zeynep Casalini 2008 yılında piyasaya sürdüğü son albümünde bulunan “İmkansız Diyemem” isimli şarkısına klip çekti.

Bitez’de bulunan evinin bahçesinde kamera karşısına geçen Casali’nin klip çekimleri bir gün boyunca geç saatlere kadar sürdü. Çekim arasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı şu ifadelere yerdi “İmkansız Diyemem’e klip çekiyoruz bugün. Şarkının söz ve müziği Kenan Vural’a ait. Bu benim ikinci eğlenceli klip çekimim olacak. Klibin çoğunu Gravilya’nın bahçesinde ve içinde çekiyoruz. Akşamda sahnemiz kurulacak ve çekimlere orada devam edeceğiz” dedi.

“YARIŞ İÇİNDE DEĞİLİM”

Casalini, mandalina ağaçları arasında yaptığı klip çekiminde “iddialı olmak bana göre değil. Ben sadece işler yaparım. Bunlarda güzel insanlar tarafından sevilir, beğenilir, dinlenir. Buda bana yeter zaten. Bir şeylere karşı yarış içinde değilim. Bir şeyleri ispatlamak içinde değilim. Sadece kendime güzel gelen şeyleri insanlarla paylaşıyorum. Hayatımda ne varsa ne yapıyorsam, işimde de o var. Klibin konusu da güzel bir hayatımın kesiti” dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

Dikkat! Sağlıksız ve yetersiz uyku bağışıklığı vuruyor

BU 9 YANLIŞ UYKUNUN FAYDASINI AZALTIYOR! Gribal salgın tüm hızıyla etkisini gösterirken ...