Anasayfa / FLAŞ HABER / ÇARŞI ESNAFI’NDEN GEMİ ACENTASINA TEŞEKKÜR

ÇARŞI ESNAFI’NDEN GEMİ ACENTASINA TEŞEKKÜR

http://youtu.be/6TvYc3UutOU
Bodrum Çarşı Esnaf temsilcileri, gemi turizmine katkıları nedeniyle Merhaba Turizm Temsilcisi  Süleyman Uysal’ı ziyaret ederek teşekkür etti. 

Özellikle bu yıl önemli gelişmelerin yaşandığı Kruvaziyer turizmi az da olsa çarşı esnafının yüzünü güldürdü. Yolcu gemilerinin getirdiği binlerce yolcunun Kasım ayı sonuna kadar gelecek olması ve program harici ilave gemi seferlerinin konulması haberi de esnafı ayrıca memnun etti.

Bodrum da uzunyıllardır, kruvaziyer turizmine önayak olan Merhaba Turizm Şirketine ziyarette bulunan esnaflar adına konuşan Eyüp Aslanparşçası, ” Çarşı esnafını temsilen yaptığımız bu ziyarette Kruvaziyer turizmine verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür etmek istedik. Bu çalışmalarınızın bireysel olduğunu ve yalnız olduğunuzu biliyoruz. Bizlerde bundan sonra elimizden geleni yapmak için hazırız” dedi.

Ziyaretten dolayı çok şaşırdığını belirten Merhaba Turizm Temsilcisi Süleyman Uysal,  “Bodrum Limanı’na demirleyen gemi ve yolcu sayısının artışı ile ilgili çalışmalarımız nedeniyle ofisimizi ziyaret ederek teşekkürlerini ve desteklerini ileten duyarlı esnaf arkadaşlarımıza Merhaba Ailesi adına çok teşekkur ediyorum. Kruvaziyer turizmi için elimizden geleni yapıyoruz. Sezon daha bitmedi. 3 büyük gemi ve 10-15 tanede ufak gemi seferimiz var. Ortadoğu’daki gelişmelerden dolayı ayın 26’sında, 320 metre uzunluğunda, dünyanın en büyük gemilerinden biri geliyor. Bize de sürpriz ve iyi bir haber oldu. Umarım esnaf arkadaşlarımız için iyi olur” dedi.

Konuşmaların ardından karşılıklı sohbet eden esnaflar 2015’e yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi alıp fikir alışverişinde bulundular.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM’DA SAHİLLER AĞAÇLANDIRILIYOR

  YALIÇİFTLİK MAHALLESİ GERENKUYU SAHİLİNE 30 AĞAÇ FİDANI DİKİLDİ Bodrum Belediyesi Yalıçiftlik ...