Anasayfa / FLAŞ HABER / BODRUM’DA TENİS ŞÖLENİ

BODRUM’DA TENİS ŞÖLENİ

Bodrum’da bu yıl eğitim öğretim yılında hizmet vermeye başlayacak olan Bahçeşehir Koleji, Bodrum Golf ve Tenis Kulübü işbirliğiyle tenis turnuvası düzenledi. Turnuvaya 100’ü çocuk olmak üzere 250 kişi katılıyor.

Bahçehir Koleji Bodrum Tennis Cup Tenis Turnuvası, Bodrum Golf ve Tenis Kulübü’nün uluslar arası standartlardaki 5 tenis kortunda görkemli bir kokteylle başladı. 24 Ağustos – 6 Eylül tarihleri arasında düzenlenen turnuvaya büyüklerde 9 kategoride toplam 150 sporcu katılırken, çocuklar içinde 5-6 Eylül tarihlerinde aynı turnuvanın çocuk ayağı düzenlenecek. Çocuk turnuvasına ise Bodrum ve Muğla Tenis Kulüpleri’nden yaklaşık 100 çocuk tenisçi katılacak.

Akşamüstü saatlerinde başlayan ve gece geç saatlere kadar süren maçlarda adeta heyecan fırtınası yaşanırken, tenisseverlerde birbirinden çekişmeli maçları büyük bir keyifle izlediklerini belirttiler.

Turnuva için düzenlenen açılış kokteyli ise 100 seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleşti. Kokteyle Bodrum Golf ve Tenis Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, Genel Müdür Caner Tuna, yönetim kurulu üyeleri, Bodrum Bahçeşehir Koleji Kurucusu Selçuk Haşar ve Nilüfer Haşar’la kolej yönetici ve eğitmenleri de katıldı.

Bodrum Tenis Kulübü sorumlusu Alp Arbak kokteylde yaptığı konuşmada Bahçeşehir Koleji’ne katkılarından dolayı teşekkür ederek; “Kulübümüz hem golf hem de tenis sporunda Bodrum’a çok ciddi yatırımlar yaptı. Bu sayede her iki sporda Bodrum’da gelişti, sporcular yetişti. Ayrıca hem Türkiye’den hem de dünyanın her yerinden tenis oyuncuları kulübümüzü tercih ediyor. Böyle önemli bir turnuvada bizlerle işbirliği yaptığı için Bahçeşehir Koleji’ne teşekkür ederiz” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BODTO MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRMESİNE DEVAM EDİYOR

5544 sayılı Mesleki Yeterlilik Kurumu Kanununda yapılan değişiklikle, Çalışma ve Sosyal Güvenlik ...