Anasayfa / FLAŞ HABER / Bodrum’da Rotaract gençlerden hayvan bakımevine ilaç ve yaş mama yardımı

Bodrum’da Rotaract gençlerden hayvan bakımevine ilaç ve yaş mama yardımı

Bodrum Rotaract Kulübü, Bodrum Belediyesi Geçici Hayvan Barınaklarına yiyecek ve sağlık malzemeleri yardımında bulundu. Gençler edindikleri malzemeleri bakımevine giderek Başkan Mehmet Kocadon’a teslim etti.
Bodrum Rotaract Kulübü düzenledikleri etkinliğin ardından elde ettikleri gelirle Bodrum Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevleri için yardımda bulundu. Kulübün genç üyeleri bakımevlerinin ihtiyacı olan malzemeleri satın alarak Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teslim etti.
Bodrum Rotaract Kulübü 2014-2015 Dönem Başkanı Evrim Özkeskin Karadede, son olarak düzenledikleri bir aktiviteden elde ettikleri gelirle Bodrum Belediyesi Geçici Hayvan Barınaklarına yardımda bulunma kararı almış olduklarını ifade ederek, “Bu kapsamda görevli arkadaşlardan aldığımız listeye göre alışverişimizi yaptık. Hem yavru, hem büyük kedi ve köpekler için aldığımız yaş mamalar ile tıbbi ihtiyaç malzemelerini de Bodrum Belediye Başkanı Sayın Mehmet Kocadon’a teslim ettik. Geçici olarak barınakta bulunan sahipsiz minik dostlarımıza Rotaractlar olarak destek olmak istedik.” dedi.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Rotaract Kulübü’nün gönüllü olarak yaptıkları destekten dolayı Başkan Evrim Özkeskin Karadede ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek “Bu tür kampanyaların tüm Türkiye’ye örnek olmasını diliyorum ve bu projeler daha da büyütülerek yapılmalı. Sonuçta yapmış olduğunuz bu güzel katkı barınağımızdaki canlarımıza hayat verecek ve beslenmelerine katkı sağlayacak. Gönüllü desteğiniz için Bodrum Belediye Başkanı ve bir hayvan sever olarak sizlere teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bodrum’a iki yeni DoubleTree by Hilton Oteli

DoubleTree by Hilton Bodrum’daki iki otelin yönetimini devraldı 1955 yılından bu yana ...