Anasayfa / FLAŞ HABER / BODRUM’DA HER POLİSİN DİKİLİ BİR AĞACI OLSUN

BODRUM’DA HER POLİSİN DİKİLİ BİR AĞACI OLSUN

EMNİYET MÜDÜRÜ PİŞİRDİ PERSONELİ YEDİBodrum ilçesinde polis haftası etkinliği kapsamından Bodrum ilçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polisler, aileleri ile birlikte fidan dikti.

Bodrum’a bağlı Kızılağaç mevkisinde düzenlenen etkinliğe Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün başta olmak üzere Müdür yardımcıları, komiserler, ve polis memurları katıldı. Fidan dikimi öncesinde mangal yakan İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün, personele sucuk  ekmek dağıttı.

Polis memurlarına teker teker ekmek arası sucuk pişirip veren,  Akgün personelinin polis haftasını kutladı. Ekmek arası sucuk yiyen Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ve aileleri daha sonra fidan dikimi yaptılar 150 adet fidan diken polisler gecen sene 750 adet fidan dikmişlerdi. Polis koruluğu adını verdikleri yerde fidan dikimi öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akgün, “Bu gün personellerimizle birlikte, polis teşkilatımızın 169 kuruluş yıl dönümü nedeniyle etkinlikler düzenlemeye başladık. Bugün polis hatıra ormanı tarzında orman müdürlüğü bir yer tahsis etti. Geçen sene başlattığımız bir etkinlikte gecen sene 700’den fazla fidan diktik. Bu senede aynı alanda fidan dikimleri gerçekleştiriyoruz. Bizim bir sloganımız var her polisin Bodrum’da dikili bir ağacı olsun, bu kapsamda bütün Bodrum’da çalışan polis arkadaşlarımız fidan dikiyor” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ahmet Aras a destekleri için teşekkür ettiler

Yangın Söndürme Dronu Yaptılar, Gümüş Kupa Aldılar – Üç üniversite öğrencisi kafa ...