Anasayfa / FLAŞ HABER / Bodrum’da Bayramlaşma

Bodrum’da Bayramlaşma

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon tarafından düzenlenen bayramlaşma töreni, Mahfel Cafe’de yapıldı.

Kurban Bayramı nedeniyle bayramın 2. günü düzenlenen bayramlaşma törenine Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Hayati Keskin, Garnizon Komutanı Albay Göksel Oral, Jandarma Komutanı Yarbay Hakan Demirörs, Emniyet Müdürü Can Candaş, Sahil Güvenlik Komutanı Melih Geçgil, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Bodrum Otelciler Derneği Başkanı Halil Özyurt, Bodrum Belediye Meclisi Üyeleri ile Bodrum’daki siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.
Sıcak bir ortamda gerçekleşen bayram töreninde Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da yaşlısından gencine tüm konuklarla tek tek bayramlaştı. Protokol, Cumhuriyet Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlar ile bayramlaşmalarının ardından ise sırasıyla; Bodrum Muharip Gazi Derneği, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Jandarma Komutanlığı, İtfaiye Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü’ne giderek bayramlaştı.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

DENİZLERİ KORUMAYA EVİNİN ÖNÜNDEN BAŞLA!

  TURMEPA öncülüğünde temizlik seferberliği “Uluslararası Kıyı Temizliği (International Coastal Cleanup – ...