Anasayfa / FLAŞ HABER / Bodrum Rotaract Kulübü Başkan Kocadon’u ziyaret etti

Bodrum Rotaract Kulübü Başkan Kocadon’u ziyaret etti

Bodrum Rotaract Kulübü yeni yönetim kurulu, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Bodrum Rotaract Kulübü 2014-2015 Dönem Başkanı Evrim Özkeskin Karadede, 2014-2015 Dönem As Başkanı Efe Uysal ve 2014-2015 Dönem Sekreteri Yiğit Girgin ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Bodrum Rotaract Kulübü 2014-2015 Dönem Başkanı Evrim Özkeskin Karadede, Başkan Mehmet Kocadon’a yeni döneminde başarılar dileyerek kulüplerinin faaliyetlerinden bahsetti. Karadede, “Son olarak düzenlediğimiz bir aktiviteden elde ettiğimiz gelir ile Bodrum Belediyesi Geçici Hayvan Barınaklarına yardımda bulunma kararı aldık. Görevli arkadaşlardan aldığımız listeye göre alışveriş yaptık. Bu proje gibi birçok projede sizlerle birlikte çalışarak hem sosyal sorumluluk anlamında toplumsal görevlerimizi yerine getirmek hem de sizlere gönüllü olarak yardımcı olmak isteriz.” şeklinde konuştu.

Bodrum Rotaract Kulübü Sekreteri Yiğit Gergin ise dünyanın yedi harikasından biri olan Mausoleum’u gündeme getirmek için Bodrum Rotaract Kulübü olarak bir çalışma planladıklarını ifade etti.

Kulüp yönetimine ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu belirten Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Bodrum’u yaşatmak ve dünyanın gündeminde tutmak çok güzel bir şey. Sizin gibi aktif gençlerle bu tür çalışmaları çok daha hızlı yaparız. Mausoleum dünyanın yedi harikasından birisidir ancak yeteri kadar ilgi görmemektedir. Bu projenin hayata geçirilmesi için ben de elimden gelen desteği veririm.” dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Büyükşehir’den Bodrum’a Müjde  

Büyükşehir’den Bodrum’a Bir Müjde Daha    Muğla Büyükşehir Belediyesi Bodrum ilçesi için ...