Anasayfa / FLAŞ HABER / BODRUM DA ELEKTRİK HATLARI YENİLENEREK YER ALTINA ALINACAK

BODRUM DA ELEKTRİK HATLARI YENİLENEREK YER ALTINA ALINACAK

Başkan Kocadon, Aydem yetkilileriyle protokol imzaladı
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile Aydem yetkilileri  ilçe genelinde yapılacak çalışmalar için protokol imzaladı.
Bodrum Belediyesi ile Aydem arasında  ilçe genelinde başlatılacak çalışmalar kapsamında işlerin daha hızlı ve verimli yürütülmesi amacıyla bir protokol imzaladı. İmzalanan protokole göre Aydem tarafından Bodrum Belediyesi sınırları içerisindeki  yol ve kaldırımlarda kazı işlemleriyle yer altına alınacak kablolar ve şebekeler ile ilave trafo çalışmaları yapılacak.

Aydem İlçe İşletme Yöneticisi Ali Karabıyık yaptığı açıklamada, “Elektrik dağıtım olarak Bodrum ilçesinde yatırım yapma ihtiyacımız aşikardır. Bu anlamda şirketimiz tarafından planlamalar yapılmaktadır. Bodrum Belediyesi ile birlikte bu işlerde organize çalışmak işlerin verimli ve hızlı bir şekilde yürümesi için çok önemli. Bodrum Belediye Başkanımıza bize verdiği bu destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız hızlı bir şekilde sürecektir.” dedi.

Bodrum’da elektrik alt yapısının yenilenmesi ve revize edilmesi konusunda yapılacak çalışmaların kış ayları içerisinde tamamlanmasının ilçe açısından önemli olduğunu vurgulayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise Aydem yetkilisinden Bodrum’da hatların yer altına alınma çalışmalarının artırılmasını da istedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

DATÇA DA BALIK İÇİN DENİZE AÇILAN TEKNEDE KAYBOLAN YANKI KOCABAŞ CESEDİ BODRUM DA KIYIYA VURDU

Muğla’nın Datça ilçesinde 2 gün önce batan teknede kaybolan Yankı Kocabaş’ın cesedi ...