Anasayfa / FLAŞ HABER / BODRUM CHP KADIN KOLLARI BAŞKANI EMEL ÇAKALOĞLU SEÇİLDİ
BODRUM BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KOCADON, EŞİ HÜLYA KOCADON, CHP KADIN KOLLARI BAŞKANI EMEL ÇAKALOĞLU VE EŞİ EMEKLİ VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ HÜSEYİN ÇAKALOĞLU

BODRUM CHP KADIN KOLLARI BAŞKANI EMEL ÇAKALOĞLU SEÇİLDİ

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na kongrede, tek aday olan Emel Çakaloğlu oy birliği ile seçildi.

Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezinde gerçekleştirilen kongreye CHP Muğla Milletvekili Akın Üstündağ, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, İlçe Başkanı Recai Seymen, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, kongrede yaptığı konuşmada, her zaman kadınların yanında olacağını, onlar olmazsa yarımadada hiçbir eve girilemeyeceğini ve partinin oylarının bu kadar yüksek olmayacağını ifade etti.

Kadın Kolları Başkan Adayı Emel Çakaloğlu, kendilerini bekleyen zor koşulların farkında olarak göreve talip olduğunu ifade ederek konuşmasını şöyle sürdürdü :

“Bizim önceliğimiz ve hedefimiz tüm kadın, aile ve ülke sorunlarına elimizden geldiği kadar çözümleri için katkıda bulunmak. Birlikten kuvvet doğar. Hepiniz bu partinin değerli üyelerisiniz. Beklentim hepinizin birlikte olması, emeğimizi birleştirerek tek yürek olmak, yapılacağı umulmayan icraatı gerçekleştirip partimize olumlu katkıda bulunmak.“

Emel Çakaloğlu’nun tek aday olması nedeniyle, delegelerin talebi üzerine yapılan açık oylamada oy birliği ile Emel Çakaloğlu CHP Bodrum Kadın Kolları Başkanı olarak seçildi.

CHP Bodrum Kadın Kolları Yeni Dönem Yönetim Kurulu üyelerinin isimleri asil ve yedek olarak şöyle:
Başkan Emel Çakaloğlu, Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Semahat Berber, Gülçin Kadıköy, Aylin Öcal, Fatma Şahbaz, Zeynep Tokmak, Sabriye Cengiz, Sevgül Yıldırım, Şerife İren,

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Nuray Ünal, Saliha Toprak, Sevgi Özçelik, Güzel Okanlar, Taylan Keser, Nuray Berberoğlu, Umut Özdoğan, Nurgül Tarım.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM’DA SAHİLLER AĞAÇLANDIRILIYOR

  YALIÇİFTLİK MAHALLESİ GERENKUYU SAHİLİNE 30 AĞAÇ FİDANI DİKİLDİ Bodrum Belediyesi Yalıçiftlik ...