Anasayfa / FLAŞ HABER / Bodrum Belediyesi’nden Noel kutlaması

Bodrum Belediyesi’nden Noel kutlaması

Bodrum Belediyesi tarafından Trafo Bodrum’da, Bodrum yarımadasında yaşayan yabancı vatandaşlar için Noel kutlaması yapılarak, yeni yıl pastası kesildi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, düzenlenen geceye eşi Hülya Kocadon ile birlikte katıldı. Geceye ayrıca Bodrum Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Altındağ ve Taner Uslu ile Belediye Meclis Üyeleri de katılarak Bodrum’da yaşayan yabancı vatandaşların Noel Bayramlarını kutladı. Gece boyunca varillerde ateş yakılarak davetlilere ikramlar yapıldı.

Yabancı vatandaşlarla bir araya gelerek Noel bayramlarını kutlayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, gecede yaptığı konuşmada; “Tanrının bize lütfu olan bu güzel Bodrum’dan, böyle güzel bir akşamda sizlerle olmaktan son derece mutluyum. Bodrum’un ismini dünyaya duyurmak amacıyla Bodrum’u dünyada bir marka yapma yolunda mücadelemizi sizlerle beraber veriyoruz. Özellikle Bodrum’u tercih etmeniz ve Bodrum’da bizlerle beraber olan yaşama arzunuzdan dolayı sizleri kutluyorum. Sizlerle beraber Bodrum’u dünya barış topluluğu gibi yaşayan bir yer haline getirdik. Bu güzel topluluğun bütün dünyaya ve Türkiye’ye örnek olması, en büyük arzum ve dileğim. Bu güzel temennilerimle hepinizin yeni yılını kutluyorum. 2016 yılında hepinize sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum. İnanıyorum ki; Bodrum’u bizler kadar çok seviyorsunuz ve bizlerle yaşama arzunuzun hiç bitmemesi dileğiyle hepinize iyi akşamlar diliyorum.” dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BALIK BOYLARINA DİKKAT

  Bodrum’da balıkçıların tezgahlarındaki balıklar Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından ...