Anasayfa / FLAŞ HABER / Bodrum Belediyesi Başkanlık Futbol Turnuvası başladı

Bodrum Belediyesi Başkanlık Futbol Turnuvası başladı

1. Bodrum Belediyesi Başkanlık Futbol Turnuvası başladı

Bu yıl ilki düzenlenen 1. Bodrum Belediyesi Başkanlık Futbol Turnuvası başladı. 20 Ekim – 20 Kasım 2014 tarihleri arasında sürecek olan turnuvanın ilk maçında Gençlik Gücü ile Dream Team takımları karşılaştı.
Bodrum Belediyesi tarafından 20 Ekim-20 Kasım tarihleri arasında düzenlenen 1. Bodrum Belediyesi Başkanlık Futbol Turnuvası’nda on sekiz takım mücadele ediyor. Turnuvanın hakemliğini Bora Spor Center yöneticileri Tansu Tanış ve Selim Demirci yapıyor.
Turnuvanın açılış maçında ilk gün Gençlik Gücü takımı, Dream Team takımını 8-6 yenerken, ikinci maçta da Türkkuyusu Mahallesi takımı, Bucaspor takımını 13-6 skorla mağlup etti. İkinci gün yapılan karşılaşmalarda Beşiktaş takımı, ICK Yapı takımını 12 – 7, Cevat Şakir Mahallesi takımı da Çağrı İletişim takımını 12 – 4, üçüncü gün ise Bank Spor takımı, Asi Tayfa takımını 8 – 7 ve Aras Kargo takımı da Neyzen Tours takımını 17 – 6 mağlup etti.
Grup maçları 5 Kasım 2014 Çarşamba günü yapılacak son maçla sona erecek ve gruptan çıkan takımlar kura usulü yapılacak eşleşmeler ile turnuvaya devam edecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Bodrum’a iki yeni DoubleTree by Hilton Oteli

DoubleTree by Hilton Bodrum’daki iki otelin yönetimini devraldı 1955 yılından bu yana ...