Anasayfa / FLAŞ HABER / BODRUM AK PARTİ’DE BAYRAMLAŞMAYA YOĞUN İLGİ

BODRUM AK PARTİ’DE BAYRAMLAŞMAYA YOĞUN İLGİ

Ak Parti Bodrum İlçe teşkilatında bayramın ikinci gününde düzenlenen bayramlaşma törenine partililer yoğun ilgi gösterdi.

Bodrum İlçe binasında düzenlenen törene, AK Parti Muğla Milletvekili Yüksel Özden, İl Başkanı Nihat Öztürk, İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp başta olmak üzere, AK Parti İlçe Yönetimi, gençlik kolları, kadın kolları üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Partideki bayramlaşma törenine gösterilen yoğun katılım nedeniyle bazı partililer salonun dışında kaldığı gözlendi. AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk, yaptığı konuşmada bayram boyunca tüm Muğla’yı gezdiklerini belirterek, son duraklarının Bodrum olduğunu söyledi. Öztürk, konuşmasında tüm Bodrumluların da bayramını kutladı. Milletvekili Özden ve parti yönetim kurulu üyeleri, partililerle bayramlaştıktan sonra konuşmalara geçildi. İlk olarak konuşan AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp, tüm Bodrum halkının ve partililerin Kurban Bayramını kutladı.

Demiralp, konuşmasında ilçe teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Özden ve Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk’e teşekkür ederek sözü Yüksel Özden’e verdi. AK Parti Muğla Milletvekili Özden, yurt dışından yeni geldiğini ve ziyaret ettikleri yerlerden Türk halkına selam getirdiğini belirttiği konuşmasında herkesin sağlık ve huzur içinde bir bayram geçirmesini diledi

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

DATÇA DA BALIK İÇİN DENİZE AÇILAN TEKNEDE KAYBOLAN YANKI KOCABAŞ CESEDİ BODRUM DA KIYIYA VURDU

Muğla’nın Datça ilçesinde 2 gün önce batan teknede kaybolan Yankı Kocabaş’ın cesedi ...