Anasayfa / FLAŞ HABER / Besiad Yeni Yönetim Kurulu, Bodrum Protokol’ünü Ziyaret Etti

Besiad Yeni Yönetim Kurulu, Bodrum Protokol’ünü Ziyaret Etti

Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD)  yeni Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u, ziyaret ederek dernek olarak, Bodrum Belediyesine desteklerinin süreceğini belirtti.

Ziyarete BESİAD Yeni Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Özden ile dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı. Dernek çalışmalarının eski dönemde olduğu gibi aktif bir şekilde devam edeceğini belirten Başkan Özden, belediyenin yapacağı faaliyetlere de dernek olarak desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Derneğe verdiği destekleri nedeniyle de Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür eden Özden, “BESİAD yönetimine bu dönem yeni arkadaşlarımızı dahil ettik. Bıraktığımız yerden devam edeceğiz. Belediye olarak sizleri, neredeyse bütün yaptıklarınızı destekliyoruz. Bu desteklerimiz, bundan sonra da devam edecek.” diye konuştu.

“Birlik ve beraberlik içinde…”
“Bodrum’un önünü açacağız…”
Nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise, “Yön olduktan sonra anlaşmak çok kolay oluyor. Fikirden ayrı olarak yön çok önemli. Yön olduktan sonra görüş alırız, fikir alırız. Hiçbir zaman görüşlere kapalı değiliz ama bizi üzen karalama derecesinde yapılan eleştiriler ve kulaktan duyma dedikodular. Amacımız hep beraber birlik ve beraberlik içinde hızlı kararlar alıp uygulamak ve Bodrum’un önünü açmak. Bu yüzden özellikle de imar konularında çok hassasız.” dedi.

Başkan Kocadon ayrıca yarımada genelinde işgaliye ile ilgili alınan kararları da hatırlatarak,  “Bodrum’u, Bodrum a yakışmayan bu görüntülerden kurtarmamız lazım.  Ben her yerde söylüyorum; Bodrum’un meydanına, kaldırımına güvenerek kimse Bodrum’da iş yeri açmasın.” şeklinde konuştu.

BESİAD 8. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu  olarak yapılan ilk protokol ziyaretlerine Yönetim Kurulu başkanı Uğur İlhami Özden ve Neslihan Nazlıoğlu ,Pelin Ökten Topanoğlu, Kemal Özyurt, Ahmet Gümüş, Hüseyin Başyazıcıoğlu, Yılmaz Algül, Enver Kılıç, Kamil Abuzer Küsülü, Mithat Karabıyıkoğlu ve Nazlı Aydoğan Kaplan eşlik etti.

BESİAD yöneticileri aynı gün içinde Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Garnizon Komutanı Albay Göksel Oral ve Emniyet Müdürü Can Candaş’ı ziyaret etti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM’DA SAHİLLER AĞAÇLANDIRILIYOR

  YALIÇİFTLİK MAHALLESİ GERENKUYU SAHİLİNE 30 AĞAÇ FİDANI DİKİLDİ Bodrum Belediyesi Yalıçiftlik ...