Anasayfa / FLAŞ HABER / Başkan Kocadon, Ortakent Yalı’yı ve TÜRSAB’ı ziyaret etti

Başkan Kocadon, Ortakent Yalı’yı ve TÜRSAB’ı ziyaret etti

Bodrum Belediye Başkanı ve CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, Ortakent Yahşi Beldesi’ne giderek çeşitli kurumlara yaptığı ziyaretlerin ardından, beldenin sahil bölgesi olan Yalı’ya giderek esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Başkan, ziyaretlerinde karşılaştığı sürprizlerle duygu dolu anlar yaşadı.

Önce CHP Ortakent Seçim Ofisi’ne geçen Başkan Kocadon, buradan partililerle birlikte Ortakent Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İlkokulu’na giderek okul öğretmenleriyle bir araya geldi. Başkan Kocadon eğitimcilerin sorunlarını çok iyi bildiklerini belirterek, “Eğitim için yapacağımız projeler hazırlanıyor. Onları da yakında sizlere duyuracağız. Eşim de bir eğitimci olduğu için sıkıntılarınızı çok iyi biliyorum” dedi.

TÜRSAB Bodrum ofisinin duvarında Başkan Kocadon’un resmi
Öğretmenlerle yaptığı toplantının ardından Ortakent köy içindeki esnaf ziyaretlerini tamamlayan Kocadon, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Bodrum Bölgesel Yürütme Kurulu’na giderek TÜRSAB Bodrum yönetimiyle bir toplantı yaptı. Başkan Kocadon, TÜRSAB Kültür Merkezi’ne yapmış olduğu katkılardan dolayı duvara asılan kendisine ait fotoğrafını görünce şaşırdı. TÜRSAB Bodrum Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Sevinç Gökbel ise “Başkanım vermiş olduğunuz desteklerden dolayı fotoğrafınız orada duruyor ve durmaya devam edecek” dedi. Başkan Mehmet Kocadon, TÜRSAB Bodrum Başkanı Sevinç Gökbel, TÜRSAB Bodrum 2. Başkanı Süleyman Uysal ve TÜRSAB Bodrum Bölgesel Yürütme Kurulu Üyeleriyle sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

“Hasta yatağımdan kalkıp geldim”
Başkan Kocadon daha sonra beraberindekilerle birlikte Ortakent Yahşi Otogarı’na geçerek beldenin sahil kesimi olan Yalı’daki esnaf ve vatandaşlarla selamlaştı. Kocadon, aracından inerken yanına gelen Nejla Kanat, “Seni görmek için hasta yatağımdan kalktım da geldim. Bütün dualarım seninle. Allah başarılar getirsin sana” diyerek Başkan Kocadon’a olan sevgi ve desteğini gösterdi. Başkan Kocadon da kendisine sarılarak teşekkür etti.

Kocadon ve beraberindekiler, Ortakent Sahili’nde bulunan işletmelere de uğradı. Kocadon’u karşısında gören Ortakentli vatandaşlar, “Buralara seçimden sonra gel. Buraların oyu belli… Seçimi boşver, muhabbet edelim çay içelim” gibi sözlerle başkana destek verdiler.

Sarso’dan Başkan Kocadon’a sürpriz
Kocadon, Yalı’daki Kefi Beach Otel Restaurant’ta Mustafa Sarsılmaz’ın sürpriziyle karşılaştı. Bodrumlu müzisyen Mustafa Sarsılmaz’ın (Sarso), Başkan Kocadon için yaptığı müziği dinleyen partililer de şarkıyı çok beğenerek, uzun süre tempo tuttular. Ortakent Köy ve Yalı ziyaretleri boyunca Başkan Kocadon’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Bodrum Belediye Başkanı ve CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon’a ziyaretlerinde, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, Yalı Belediye Başkanı İsmail Altındağ, CHP Ortakent Belde Başkanı Süleyman Karaca, CHP Bodrum Belediye Meclis Üyesi Adayları, CHP Ortakent Belde Kadın Kolları Üyeleri ve partililer eşlik etti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BALIKÇI ESNAFINA PANDEMİ DÖNEMİ DESTEĞİ

  İBB, mevsim normallerinden daha sıcak geçen hava ve pandemi koşulları sonucu ...