Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsünde

Mezuniyet Törenleri Heyecanı

 

 

Bodrum’da kurulduğu 2015 yılından bu yana emin adımlarla yoluna devam eden Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü 8.sınıf öğrencilerinin Liseye Geçiş Töreni ve 12.sınıf öğrencilerinin Mezuniyet Töreni görkemli organizasyonlarla kutlandı.

Kampüs bahçesinde gerçekleşen törenlerde 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı öğrencilerinin ve ailelerinin yanı sıra; okul kurucuları, okul yöneticileri ve öğretmen kadrosu bu heyecana eşlik etti.

Törenler öncesi kampüs bahçesinde düzenlenen kokteylin ardından, öğrencilerin vals gösterileri eşliğinde heyecanla başlayan törenler; konuşmacıların ardından bayrak flama devir teslimi ve öğrencilere mezuniyet belgelerinin takdimi ile devam etti. Ortaokul birincisi Türkan USLU ve lise birincisi Esila Naz ÜNVER’in mezuniyet kütüğüne 1.’lik pirincini çakması ve keplerin havaya atılması ile tamamlandı.

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü; Kişiye Özgü Öğretim Modeli (KÖM), Mentor Öğretmenlik Sistemi, Master 6, KAREM (Kariyer ve Rehberlik Merkezi) çalışmaları, Çift Dilli Eğitim ve Fullford Academy Çift Diploma Programı gibi eğitim uygulamaları ile eğitimdeki yenilikçilik vizyonunu, 2024-2025 Eğitim-Öğretim yılında da sürdürecek.

 

Exit mobile version