Anasayfa / HABERLER / ASKERİ GEMİLER PAZAR GÜNÜ ZİYARETE AÇIK

ASKERİ GEMİLER PAZAR GÜNÜ ZİYARETE AÇIK

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekemerdan, eğitim faaliyetleri kapsamında Bodrum Liman ziyaretini gerçekleştiren Deniz Kuvvetleri Komutanlığına ait TCG Giresun Fırkateynini ziyaret etti.  

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan Bodrum’da bulunan Güney Görev Grup Komutanı Tuğamiral Ömer Bayram Çetin’i TCG Giresun Fırkateyninde ziyaret etti.

Eğitim faaliyetleri kapsamında Bodrum’da bulunan Çetin Paşa, ziyarete katılan Kaymakam Dr. Gödekmerdan, Bodrum Garnizon Komutanı Albay Ahmet Şevki Ulugün, Bodrum Muharip Gaziler Derneği Üyeleri ve Şehit Ailelerine yemek verdi.

Dr. Gödekmerdan ve beraberindekiler yemek sonrasında TCG Giresun Gemi Komutanı Dz. Kur. Yb. Mehmet Dağcı eşliğinde gemiyi gezdiler. Dr. Gödekmerdan ve beraberindekiler geminin füze sisteminin çalışma şeklini gururla izlediler.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ziyaret sonrasında “Gurur duyduğumuz silahlı kuvvetlerimizin bu kadar güçlü ve kabiliyetli bir gemisini gezerek özelliklerini komutanlarımızdan duymak göğsümüzü bir kez daha kabarttı. Tüm vatandaşlarımızın savaş gemilerimizi gezmelerini tavsiye ederim. Savaş gemilerimiz 18.01.2014 ve 19.01.2014 tarihlerinde Bodrum Gemi yanaşma iskelesinde ziyaretçilerini bekliyor olacak” dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Polis Memuru Yangöz’den Acı Haber!

Ortakent’te operasyon düzenlenen bir adreste çıkan çatışmada ağır şekilde yaralanarak Bodrum Acıbadem ...