Anasayfa / FLAŞ HABER / ARKAS-MİLTA MARİNA CUP 2015 27 AĞUSTOS’TA START ALIYOR…

ARKAS-MİLTA MARİNA CUP 2015 27 AĞUSTOS’TA START ALIYOR…

27 – 30 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Arkas-Milta Marina Cup’ta bu yıl 14. kez yarış heyecanı yaşanıyor. Arkas Holding ve Milta Bodrum Marina ana sponsorluğunda, Türkiye Yelken Federasyonu desteğiyle gerçekleşen Arkas-Milta Marina Cup; yarışçılara uzun soluklu rotaları ve etkinlikleriyle unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor.

Denize ve denizciliğe gösterdikleri destek ve başarılarla tanınan iki öncü firmanın bir araya gelerek organize ettiği Arkas-Milta Marina Cup yılın en önemli ve başarılı yarışları arasında yer alıyor.

Milta Bodrum Marina; Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü’nün kuruluşuna ve sürdürülebilirliğine verdiği desteğin yanı sıra, yelken sporu ve sporcularına sağladığı imkânlarla, birçok ilke imza atmayı başarmakta, ayrıca Bodrum’da turizmin yıl boyu sürmesine de katkı sağlamaktadır.

Uluslararası taşımacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra başta Arkas Spor Kulübü ve Arkas-Milta Marina Cup olmak üzere; eğitim, sanat ve spor alanlarında pek çok proje yürütmektedir.

Ege kıyılarını Kos etabıyla bir araya getiren Arkas-Milta Marina Cup yarışlarının, bu yıl da yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Bodrum’un rüzgârlı, uzun yaz günlerinde; 500’ü aşkın yarışçının, 4 gün sürecek, keyifli rotalarla dolu yarış programı katılımcıların beklentilerine hitap edecek şekilde hazırlandı.

26 Ağustos Çarşamba günü Marina Yacht Club Bodrum’da yapılacak açılış kokteylinin ardından; 27 Ağustos’ ta start alacak yarışın birinci gününde sporcular, Bodrum – Kos rotasında yarışmaya başlayacak. 28 Ağustos’ta ise Kargı Adası’ndan başlayan yarışın bitiş yeri Bodrum olacak. Yarış 29 – 30 Ağustos tarihlerinde Bodrum-Bodrum etaplarıyla sona erecek.

Görkemli kapanış törenleriyle adından söz ettiren Arkas-Milta Marina Cup, bu yıl da adına yakışır bir kapanış ve ödül töreni planladı. Milta Bodrum Marina Sit alanında organize edilen ödül töreninde yarışçılar, muhteşem bir konserle yorgunluklarını atacaklar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

YOL SÜPÜRME ARAÇLARI MİLAS’A GELDİ

Milas Belediyesi, araç filosunu daha kaliteli hizmet vermek amacıyla yeni aldığı araçlarla ...