Anasayfa / FLAŞ HABER / “2’Sİ 1 ARADA” Bodrum’u Güldürdü

“2’Sİ 1 ARADA” Bodrum’u Güldürdü

Artçı Sanat’ın organizasyonu olarak “2’si 1 Arada”, adlı Romantik komedi TED Bodrum Koleji Konferans Salonu’ nda sahnelendi…

Sevilen oyuncular Cemal Hünal, Ruhi Sarı, Neslihan Soydan ve Duygu Şen’in başrollerini oynadığı “2’si 1 Arada” adlı tiyatro oyunu TED Bodrum Koleji Konferans Salonu’ nda sahnelendi. Bodrumda yaşayan yerli – yerleşik halkın yoğun bir ilgisiyle karşılaşan oyunda iki kadın arasında kalan bir erkeğin ve kocasından kolay kolay vazgeçmeyecek bir kadının hikayesi komik bir dille anlatıldı.

Artçı sanat Organizasyon Bodrum sahnesine taşıdığı nitelikli sanat organizasyonları ile tüm dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Her kış aylarında ilgiyle izlenen etkinlikler, konser ve tiyatro oyunları ile seyircinin karşısına çıkan Artçı sanat, bu hafta Ahmet Kazanbal’ın uyarlayıp yönettiği 2’si 1 Arada adlı tiyatro oyunu ile kaliteli mizahı Yarımada’ya taşıdı. Cemal Hünal, Ruhi Sarı, Neslihan Soydan ve Duygu Şen’in rol aldığı oyuna büyük bir ilgi gösterildi. TED Bodrum, genci yaşlısıyla doldu taştı.

KOMİK OLAYLAR SİLSİLESİ

Dominant bir kadını canlandıran Oya’nın (Neslihan Soydan) seyahatten döndüğü an kocası rolündeki Tuna’nın (Ruhi Sarı) kendini aldattığını öğrenmesi ile komik olaylar silsilesinin başladığı oyunda; sevgili rolünü canlandıran Duygu Şen’in bir anda eve gelmesi ve hırsız olarak eve giren sevilen oyuncu Cemal Hünal’ın neredeyse yıkılacak olan evliliği kurtarmak adına yaptıklarının mizahi bir pencereden yansıtılması kahkahaları yükseltti.

KADIN -ERKEK İLİŞKİLERİ İRDELENDİ

Oyuncuların başarılı performansları ise takdire şayandı. Kadın-erkek ilişkileri arasında görülebilecek sorunları komik şekilde ele alan tiyatro oyununda asıl vurgulanmak istenen sevgi için gösterilen emek ve mücadelenin sonunun zafer olduğu ve her karşılaşılan hata da yıkıcı değil yapıcı olmak gerektiğiydi. Oyunun sonunda usta oyuncular, seyircilerden büyük bir alkış aldı. Salonu dolduran izleyiciler oyuncuları dakikalarca alkışladılar. Ayrıca gösteriyi izleyenler TED Kolejine böyle bir salonu Bodruma kazandırdıkları için teşekkürlerini dile getirdiler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BALIKÇI ESNAFINA PANDEMİ DÖNEMİ DESTEĞİ

  İBB, mevsim normallerinden daha sıcak geçen hava ve pandemi koşulları sonucu ...