Anasayfa / DUYURULAR / B.B.BODRUMSPOR YÖNETİMİNDEN AÇIKLAMA

B.B.BODRUMSPOR YÖNETİMİNDEN AÇIKLAMA

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yönetim Kurulundan Kamuoyuna Duyuru;

B.B. Bodrumspor yönetimi olarak son günlerde sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalar ile kulüp başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz hakkında kamuoyunda yanlış bir algı yaratılmaya çalışılmaktadır.

Bu açıklama, kamuoyunda yaratılmaya çalışılan yanlış algının yerine doğru bilgilendirme yapılmasını sağlamak üzere  bir kereye mahsus yapılmıştır.  İleriki günlerde bu konu ile ilgili kulüp dışından yapılacak açıklama ve haberler,  Bodrumspor yönetim kurulu tarafından dikkate alınmayacaktır. Çünkü bizim muhatabımız sadece maddi karşılık beklemeden Bodrumspor’u gönülden destekleyen gerçek Bodrumspor taraftarıdır.

B.B. Bodrumspor Kulübü ile Bodrumspor taraftarları arasında yaşanan hiçbir sıkıntı yoktur. Taraftarlarımız arasında bulunan bazı kişiler kendi çıkarları uğruna kulübümüz ile taraftarımız arasında bir sıkıntı varmış havası vermekte. Ayrıca bu kişiler son oynanan karşılaşma boyunca futbolcularımız ve teknik heyetimize küfür ve hakaretler etmiştir. Aynı küfürler ve hakaretler maç sonunda bazı yöneticilerimiz, sportif direktörümüz ve eşine de edilmiş olup, bu olaylar sonrası alkollü oldukları anlaşılan bazı taraftarlar ile arbede yaşanmıştır.

Özellikle bir kişinin yöneticilerimizden bazılarına telefon mesajı ile kendi çıkarı için yaptığı talepler, yöneticilerimizi tehdit eden tabanca ve tüfekli fotoğrafları ve paylaşımları da kayıt altına alınmış, konu kulüp avukatları tarafından değerlendirilmekte olup yasal işlemler en kısa zamanda başlatılacaktır.

B.B. Bodrumspor Kulübü Yönetimi olarak göreve geldiğimiz ilk günden itibaren Bodrum markasına yakışan bir spor kulübü olmak için çalıştık. Bir çok branş da Dünya Şampiyonu başarılı sporcular yetiştirerek Milli Takımlara kazandırdık. Futbolda Süper Amatör Liginden aldığımız takımımızı 3. Lig’e çıkardık. 85 yılda 2. kez çıktığımız 3. Lig’de ilk yıldan play-off oynadık. Bu senede kötü bir turizm sezonuna rağmen, orta bütçeli pırıl pırıl gencecik transferler yaparak yine Bodrumsporumuzu başa oynatacak kadroyu oluşturduk. Taraftarlarımızı Türkiye’nin bir ucuna kadar deplasmanlara götürdük ve yine götüreceğiz. Göreve geldiğimiz günden itibaren B.B. Bodrumspor’da tesisleşme anlamında büyük çalışmalar yaptık. Hiçbir kalıcı tesisi olmayan Bodrumsporumuzun gerek Gümbet Tesislerinin inşası başta olmak üzere, Şehir Stadı ve Yalı Çiftlik Tesislerini de kulübümüze yakışır hale getirilmesi çalışmaları ile kulübümüzü Bodrum’a yakışır bir kulüp haline getirdik. Ayrıca Gümbet’e ek tesisimizin inşaatı da devam etmektedir.

1931 Yılında kurulan Bodrumsporumuzun tarihindeki en başarılı günleri yaşanırken bu tarz davranış ve tutumları hayretle karşılamaktayız. Buda art niyetli kişilerin niyetlerini açıkça ortaya koymaktadır. B.B. Bodrumspor sosyal medyadan Arma deyip, arkadan kendine Rant isteme yeri değildir.

Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren kapalı tribünün ortasına astırdığımız dev pankartta yazan “KARŞILIKSIZDIR SEVDAMIZ, BODRUMSPORDUR BİZİM AŞKIMIZ” sloganından hareketle Bodrumsporumuzu karşılıksız olarak destekleyecek taraftarlarımız her zaman başımızın tacıdır. Bugüne kadar Asil Taraftarlarımızla beraber başardık yine beraber başaracağız.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

B.B. Bodrumspor Yönetim Kurulu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BODTO MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRMESİNE DEVAM EDİYOR

5544 sayılı Mesleki Yeterlilik Kurumu Kanununda yapılan değişiklikle, Çalışma ve Sosyal Güvenlik ...