Anasayfa / ÇARŞIDA / Sultanı Türkan, Starı Ajda Nuri Harun Ateş,”Bodrum’da bir klip düşünüyorum”

Sultanı Türkan, Starı Ajda Nuri Harun Ateş,”Bodrum’da bir klip düşünüyorum”

Kontratenor Nuri Harun Ateş eğlenceli sahne performansı ve şarkılarıyla Mandalin Bar’ın sahnesinde izleyenlerine ve sevenlerine güzel saatler yaşattı.

Sahnede yaklaşık 3 saat kalan sanatçı Kontratenor Nuri Harun Ateş, başta kendi albümünden olmak üzere pop ve Türk sanat müziği karmalarından şarkılar söyledi. Şarkılara nerdeyse tamamına kendisini izlemeye gelen seyirciler eşlik etti.

Kontratenor Nuri Harun Ateş sahne öncesi gazetecilere yaptığı konuşmada, burada olmaktan çok mutlu olduğunu, Mandalin’in tüm ekibini ve dinleyicilerini çok sevdiğini ifade ederek,”Burası harika, Bodrum’da çok güzel bir yer. İstanbul’dan her geldiğimde yenileniyorum, bütün keyfim yerine gelmiş olarak geri dönüyorum ve bir sonraki gelişimi iple çekiyorum. Bodrum seyircisi harika, Mandalin Bar ayrı bir harika o yüzden Bodrumlular ve Bodrum da yaşayanlar olarak çok şanslılar. Cennette yaşıyorlar, değerini bilsinler”dedi.

-En çok annem için söylüyorum

Ateş,”Albüm daha yeni çıktı, “Sevgilinden mi? Ayrıldın” albümünü insanlar çok sevdiler. Klipte kanallarda sürekli dönüyor, bende bunun mutluluğunu yaşıyorum. Şimdi ikinci klip için çalışmaya başladık. Bu sefer “Baş Başa” isimli yavaş bir parçaya klip geliyor. Bu bir tanışma albümüydü. Bu yüzden çok mutlu ve heyecanlıyım. Annemde burada ve onun olduğu, beni izlediği sahneler ayrıca bir güzel benim için. Bu çalışma süreçlerinde hep yanımdaydı, ilkokula götürdüğü günden bugüne elimi hiç bırakmadı, hep yanyanaydık. Çok duygulanıyorum ve en çok onun için söylüyorum” şeklinde konuştu.

-Bodrum’da bir klip düşünüyorum

Bundan sonraki süreçte bir sürü klip olacağını dile getiren Nuri Harun Ateş,”İzlemeye devam etsinler. Dinleyicilerime ve sevenlerime umarım şarkılarım iyi gelir. Çünkü iyi gelsin diye yaptım. Uzun bir süre beraber olacağız. Ben aslında opera sanatçısıyım ama boynumda Ajda Pekkan’ı temsil eden Ajda yazılı dövmem var. Türkan Şoray sultanım, Ajda Pekkan starım. Pop’a da hiçbir zaman uzak olmadım. İkisi bir arada devam ediyor. Bodrum’da Karia Barok ile birlikte Avrupa ve Türkiye’de konserler veriyoruz. Ama pop müzik kariyerimde bir yandan devam edecek. Her tarzı söylemeyi çok seviyorum. Yaza doğruda müziklerimden birine Bodrum’da klip çekmeyi düşünüyorum. Özellikle “Varsın Yansın” adlı şarkıma burada klip çekmek çok güzel olur ve kesinlikle içinde deniz ve kale teması işlenir”dedi.

Konser sonrası sanatçı Kontratenor Nuri Harun Ateş hayranları, kendisiyle fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Hiçbir hayranını kırmayıp tek tek fotoğraf çektiren sanatçı gösterilen ilgi ve alakadan memnun olarak ayrıldı.

Haber : Uğur Yurtsev

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ahmet Aras a destekleri için teşekkür ettiler

Yangın Söndürme Dronu Yaptılar, Gümüş Kupa Aldılar – Üç üniversite öğrencisi kafa ...