Anasayfa / FLAŞ HABER / 1.KARAOVA BAĞBOZUMU 26 – 27 EYLÜL’DE

1.KARAOVA BAĞBOZUMU 26 – 27 EYLÜL’DE

Bodrum Belediyesi, Bodrum Kent Konseyi, Karaova- Der ortaklığı ve Milas Belediyesi, Milas Kent Konseyi’nin katkıları ile 1.Karaova Bağbozumu 26 ve 27 Eylülde düzenleniyor.
Bodrum Mumcular mahallesinde gerçekleştirecek Olan 1. Karaova Bağbozumu Buluşması ve bu etkinlik mahiyeti ve 19 Eylül’de düzenleyecek panelle ilgili Trafo Hakan Aykan Kültür Merkezindeki kahvaltıda bir basın toplantısı düzenlendi.
Bağ Bozumu buluşmasının amaçları arasında; Karaova havzasında yer alan 14’ü Bodrum, 8’i Milas’tan toplan 22 köyde var olan değerlerin ortaya çıkarılması yer alıyor. Bodrum Kent Konseyi Başkanı Hamdi Topçuoğlu, yaptığı açıklamada, aylardır ön çalışması yapılan etkinliği son derece önemsediklerini kaydetti.
Topçuoğlu, ayrıca 19 Eylül’de İsis Otel’de yapılacak olan Turizmde Yeni Yönelişler, Agro Turizm ve Bodrum Gerçeği konulu panelde Bodrum’da 12 ay turizm yapılabilmesi adına alternatiflerin konuşulacağını belirtti.
26-27 Eylül 2015 tarihinde Bodrum Mumcular’da gerçekleştirecek olan 1. Karaova Bağbozumu Buluşması ile ilgili olarak düzenlenen basın toplantısında; Karaova’da ki tarımsal üretimler ve unutulmaya yüz tutmuş meslekleri içeren 12 dakikalık tanıtım filmi de gösterildi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BALIKÇI ESNAFINA PANDEMİ DÖNEMİ DESTEĞİ

  İBB, mevsim normallerinden daha sıcak geçen hava ve pandemi koşulları sonucu ...