Anasayfa / FLAŞ HABER / “1. BODRUM ULUSLARARASI SAÇ TASARIM YARIŞMASI” SONA ERDİ

“1. BODRUM ULUSLARARASI SAÇ TASARIM YARIŞMASI” SONA ERDİ

Bu yıl 13-17 Ekim tarihleri arasında birincisi düzenlenen “1. Bodrum Uluslararası Creative Saç Tasarım Yarışmaları ve Eğitimleri” yarışması sona erdi.

Saçlara yapılan muhteşem tasarımlar ile tüm dünyaya barış mesajı gönderildi. Yarışma da Manisa’nın Soma ilçesinde kaybedilen madenciler de unutulmadı.

Yasin Dikmen’in düzenlediği organizasyon çok sayıda kuaförleri bir araya getirdi. Avrupa’dan birçok ülkenin katılımlarıyla gerçekleşen organizasyonu sunuculuğunu Burç Tuncer yaptı.

KKTC ve Türkiye’den katılan sanatçılar gala gecesine renk kattı. KKKTC’li ünlü sanatçı ve Kıbrıs’ın afroditi olarak bilinen Fahriye Özay, görülmeye değerdi.

O Ses Türkiye finalisti Soyhan Bilgeer’in de yer aldığı etkinliklerde ünlü kuaförlerin saç şovları ile rengarenk görüntüler ortaya çıktı. Ünlü kuaför Harun Cici de ilginç saç şovlarıyla dikkat çekti.

Üç kategoride yapılan yarışmalarda tüm yarışmacılar jüri kupaları ve plaketleri poz verdiler. İkincisi Kuşadası’nda gerçekleşecek olan organizasyon öncesi ünlü Kuaför Yasin Dikmen, organizasyon hakkında şunları söyledi:

“Amacım tüm Avrupa ülkelerini birlik beraberlik içerisinde bir araya getirmekti. Zaten organizasyonda saçlarda yapılan tasarımlarla bu mesajı yolladık. Savaşa hayır dedik ve barış simgelerini gerçekleştirdik. İkincisi Kuşadası’nda gerçekleşecek olan organizasyonun ikinci ayağını tüm kuaförler sabırsızlıkla beklemeye başladı. Tüm katılımcılara sahne alan sanatçılarımıza teşekkür ediyorum hepsini ayrı ayrı kutluyorum” dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Büyükşehir Okulları Dezenfekte Ediyor

  Muğla Büyükşehir Belediyesi 21 Eylül’de başlayacak olan yüz yüze eğitim öncesi ...