Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Yelken Yarışlarına Sigorta Şirketlerinin İlgisi Artıyor. – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / Yelken Yarışlarına Sigorta Şirketlerinin İlgisi Artıyor.

Yelken Yarışlarına Sigorta Şirketlerinin İlgisi Artıyor.

Bodrum’da gerçekleşen ve 4 ayaktan oluşan BAYK Güz Trofesi, sert hava koşullarının hakim olduğu 9-10 Aralık tarihlerinde yapılan yarışlarla tamamlandı.

İlk yarıştan bu yana trofeyi takip eden, Bakar Sigorta ve Merhaba Gemicilik’in ortaklaşa destek verdiği Minx-Hedef Yelken teknesi, IRC B grubunda 1.’lik kupasını alarak eğitimlerini yeni tamamlamış ve yelken yarışlarına başlamış öğrenci ekibi için de büyük bir motivasyon oldu.

Minx teknesinin ekibi, elde ettiği başarı ile BAYK Kış Trofesi için katılma kararı alıp Bakar Sigorta’nın desteği ile tüm kış yarışları takip edecekler.

Sigorta şirketlerinin ve acentelerinin son yıllarda denizciliğe ve yelken yarışlarına olan ilgisi ile desteği de artarken; bu yıl en büyük gelişme Anadolu Sigorta’nın 29. kez düzenlenen The Bodrum Cup yelken yarışlarına etap sponsoru olarak ve katılımı ile organizasyona destek vermesi oldu.

Bakar Sigorta, Bodrum Yarımadası’nda 22 yıldan bu yana Anadolu Sigorta’nın tekne, bireysel sağlık, konut ve diğer elementer sigorta branşlarında  çalışan bir acentesi olup, ayrıca The Bodrum Cup yelken yarışlarına da destek veren yerel  işletmelerden biridir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BODRUM DA TARHANA ÇORBASI VE GEMİCİ PEKSİMETİ DAĞITTILAR

Slow Food ve Yaveş Gari Bodrum Birliği, Bodrum Pazar yerinde sıcak Muğla ...

instagram takipçi satın al