Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
 YARIŞMADA BODRUMLULARIN DESTEĞİNİ BEKLİYOR – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER /  YARIŞMADA BODRUMLULARIN DESTEĞİNİ BEKLİYOR

 YARIŞMADA BODRUMLULARIN DESTEĞİNİ BEKLİYOR

Ünlü sanatçı Fuat Güner’in süpervizörlüğünde İstanbul’da düzenlenen Torium Music House yarışmasına katılan Engin Özçelik, Bodrumlulardan destek bekliyor.

İstanbul’da faaliyet gösteren Torium Alış Veriş Merkezi’ne Ünlü sanatçı Fuat Güner’in süpervizörlüğünde Torium Music House adlı yarışma düzenleniyor. Yarışmaya katılan 4 sanatçının AVM içerine kurulan sahnede söylediği 4 şarkı Youtube üzerine yüklenip, videoları en fazla izlenen sanatçıya Torium Alış Veriş Merkezi’nce bir single yapılacak.

4 yıldır Bodrum’da yaşamını sürdüren ve Kumbahçe Sahili’ndeki Pera başta olmak üzere Yarımada’daki bazı mekanlarda sahne alan Engin Özçelik yarışmadaki 4 yarışmacıdan biri. Özçelik, Mayıs ayına kadar sürecek yarışmada Bodrumlulardan destek bekliyor.

Kent Haber’e açıklamalarda bulunan Özçelik, “Müjdat Gezen Konservatuvarı Hafif Batı Müziği mezunu, 4 yıldır Bodrum’da yaşıyorum. Evliyim, Bodrum’un bir çok mekanında sahne alıyorum. Kendi orkestram var, trio olarak, duo olarak sahne almaya devam ediyorum” dedi.

Yarışma hakkında da bilgiler veren Engin Özçelik, şu sözlere yer verdi:

“Konservatuvarda hocalığımı yapan Fuat Güner’in süpervizörlüğünde bir yarışmaya katıldım. Youtube üzerinden sosyal videolarımız yayınlanıyor. Ben 4 yarışmacıdan biriyim. İstanbul’da faaliyet gösteren Torium alış veriş merkezinin sponsor olduğu bir organizasyon. Biz AVM içerisinde 10 parçalık performansımızı sergiledik, bunların 4 tanesi Youtube’ta yayınlanıyor. Videoları en çok tıklanan yarışmacıya alış veriş merkezi bir single yapacak. Yani videolarım ne kadar çok tıklanırsa yarışmayı kazanma şansım o kadar artıyor.”

Söylediği 4 şarkının yarışmada değerlendirileceğini de anlatan Engin Özçelik, “Yarışmada Sattas grubunun ‘Eskitilmiş’ adlı parçası, eşim için yazdığım sözü, müziği bana ait olan ‘Ayın Mir Hali’ isimli parça var, Yaşar’ın ‘Acıtmıyor Sevdan’ isimli parçası var. Bir de ‘Tainted Love’ isimli parça var. Youtube’un arama kısmına Engin Özçelik diye arama yaptırdığınız zaman 4 şarkıyı bulabiliyorsunuz. Bu yarışmayı kazanabilmem için Bodrumlulardan isteğim, Yotube üzerinden şarkılarımı dinlemeleri. ifadelerini kullandı.

Kent Haber Hamdi Yörür

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

TEBRİKLER KAYRA

Türkiye Karate Federasyonu’nun ulusal seviyedeki en önemli organizasyonu olan Büyükler Türkiye Karate ...

instagram takipçi satın al