Anasayfa / FLAŞ HABER / Ünlü komedyen Ata Demirer, Aksona Mehmet Kaptan ile tekne onardı

Ünlü komedyen Ata Demirer, Aksona Mehmet Kaptan ile tekne onardı

image_pdfimage_print
Bodruma sık sık gelen ünlü komedyen Ata Demirer Yalıçiftlik mahallesinde bulunan bir tersanede tekne onarımı işine de el attı.
Ünlü komedyen Ata Demirer ‘Olanlar Oldu’ filminin ardından Bodrum’a geldi. Uzun süredir Bodrum’da tatil yapan Demirer geçtiğimiz günlerde Bodrum Belediyesinin Gümüşlük koyunda yaptığı deniz “dibi temizliğine katılmıştı. Dalgıç kıyafeti giyerek deniz dibi temizliği yapan ünlü komedyen Ata Demirer çok yakın dostu Aksona Mehmet olarak bilinen süngerci Mehmet Baş’ı ziyaret etti. Teknesini tamir eden Baş’ın ziyaretine giden Demirer, yardım etti.
Kaptan süngerci Mehmet Baş da sosyal medya hesabından “Bu günleri tam gaz güzel kızım Küheylan Aksona Mancornayı, gelinler gibi tepeden tırnağa yeniden giydirip sezona hazırlamakla meşgulüm. Bu
gün yeni yardımcım sevgili can dostum, Ata Demirer imdadıma yetişti. Birlikte son kontrolleri yaptık. Her şey yolunda var git dünya denizlerini dolaş. Selam olsun bu sevgi dolu yüreklerden, güzel ülkemin ve yeryüzünün sevgi dolu yüreklerine” yazdı.
Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

MURAT 124’LERDEN ENGELSİZ YAZ FESTİVALİ İLE BODRUM DA BULUŞUYOR

Turkish Classic Car Murat 124 grubu, Bodrum’da engelli bireyler için “ Bodrum ...

instagram takipçi satın al