Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Ünlü komedyen Ata Demirer, Aksona Mehmet Kaptan ile tekne onardı – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / Ünlü komedyen Ata Demirer, Aksona Mehmet Kaptan ile tekne onardı

Ünlü komedyen Ata Demirer, Aksona Mehmet Kaptan ile tekne onardı

Bodruma sık sık gelen ünlü komedyen Ata Demirer Yalıçiftlik mahallesinde bulunan bir tersanede tekne onarımı işine de el attı.
Ünlü komedyen Ata Demirer ‘Olanlar Oldu’ filminin ardından Bodrum’a geldi. Uzun süredir Bodrum’da tatil yapan Demirer geçtiğimiz günlerde Bodrum Belediyesinin Gümüşlük koyunda yaptığı deniz “dibi temizliğine katılmıştı. Dalgıç kıyafeti giyerek deniz dibi temizliği yapan ünlü komedyen Ata Demirer çok yakın dostu Aksona Mehmet olarak bilinen süngerci Mehmet Baş’ı ziyaret etti. Teknesini tamir eden Baş’ın ziyaretine giden Demirer, yardım etti.
Kaptan süngerci Mehmet Baş da sosyal medya hesabından “Bu günleri tam gaz güzel kızım Küheylan Aksona Mancornayı, gelinler gibi tepeden tırnağa yeniden giydirip sezona hazırlamakla meşgulüm. Bu
gün yeni yardımcım sevgili can dostum, Ata Demirer imdadıma yetişti. Birlikte son kontrolleri yaptık. Her şey yolunda var git dünya denizlerini dolaş. Selam olsun bu sevgi dolu yüreklerden, güzel ülkemin ve yeryüzünün sevgi dolu yüreklerine” yazdı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

TEBRİKLER KAYRA

Türkiye Karate Federasyonu’nun ulusal seviyedeki en önemli organizasyonu olan Büyükler Türkiye Karate ...

instagram takipçi satın al