Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
Türkan Saylan ölümünün 9. yılında mezarı başında anılıyor. – Bodrum Güncel Haber
Anasayfa / FLAŞ HABER / Türkan Saylan ölümünün 9. yılında mezarı başında anılıyor.

Türkan Saylan ölümünün 9. yılında mezarı başında anılıyor.

Prof. Dr. Türkan Saylan ölümünün 9. yılında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Merkezi, şubeleri ve öğrencileri ve sevenlerinin katılımıyla mezarı başında anılacak.

Tarih: 18 Mayıs Cuma

Saat: 11.00

Yer: Zincirlikuyu Mezarlığı

 

Türkan Saylan anma programı 19 Mayıs Cumartesi günü Türkan Saylan Sanat ve Bilim Ödülleri, Anma Töreni ile devam edecek.

Sunuculuğunu Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Orhan Kurtuldu’nun yapacağı gece ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Aysel Çelikel’in açılış konuşmasıyla başlayacak.

“Türkan Saylan Denince” adlı gösterimin ardından Barış İçin Müzik Vakfı’nın katkılarıyla Barış İçin Müzik Korosu ve MÜZED’in katkılarıyla Çağdaş Yaşam Çocuk Korosu sahne alacak.

Tören, ödüllerin takdiminin ardından Sevda Cenap And Müzik Vakfı’nın katkılarıyla İstanbul Devlet Opera ve Bale Sanatçısı Soprano Burcu Soysev’in Şan Resitali ile sona erecek.

Tarih: 19 Mayıs Cumartesi

Saat: 19.00

Yer: İŞ SANAT / İş Kuleleri Levent / İstanbul

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

HAYALİ OKYANUS BİLİMCİ OLMAKTI, MÜZİĞİ SEÇTİ

Sık Sık Bodrum’a gelen, hatta yılın 6 ayını Yarımada’da geçiren Ceren Çağlar ...

instagram takipçi satın al