Anasayfa / FLAŞ HABER / Turizm sezonu öncesi Bodrum’da ürün tanıtım fuarı düzenlendi

Turizm sezonu öncesi Bodrum’da ürün tanıtım fuarı düzenlendi

image_pdfimage_print

Bodrum da  HÜRTOP adlı toptancı firması tarafından Salmakis otelde düzenlenen fuara, yaklaşık 30 firma katıldı. Firma yetkilileri fuarda, gıda ve hijyen üzerine ürünlerini tanıttı.

Fuarı düzenleyen firma sahibi Erhan Topanoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada , bu yıl dördüncüsünü düzenledikleri fuar da “her şey dahil” otellerle daha çok çalışmak istediklerini söyledi. Bodrum da tanınmış iş adamı Topanoğlu yaptığı açıklamasında 2018 turizm sezonu için turizmcilerle yaptıkları görüşmelerde olumlu haberler aldıklarını ifade ederek “önümüzdeki sezondan umutluyuz” dedi.

Bodrum un en eski firmalarından olan Hürtop adına açıklama yapan Topanoğlu konuşmasında, çok sayıda bayilik aldıklarını belirterek, “yeni bayiliklerimizi firmalara anlatmak için bu fuarı düzenledik. Bu yıl turizmde güzel işler yapacağımızı düşünüyorum. İyi bir turizm sezonu geçecek.” dedi.

Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Başkanı Halil Özyurt da, yurt dışı fuarlarında elde edilen değerlendirmelerin sonunda gıda fuarının Bodrum turizmi için önemini vurguladı.

BODER Başkanı Özyurt, “Üç gün önce Almanya’daydık. İngiltere, Almanya, Polonya, Rusya ve Ukrayna pazarları şu an artışta. Bu yıl güzel bir sezon geçecek diye düşünüyorum.” dedi.

Turistik tesis, restoran gibi kuruluş yöneticilerinin, fuarda tanıtılan ürünlere ilgi gösterdiği gözlemlendi.

 

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

BİTEZ DE YANGIN KORKUTTU

Bodrum’da akşam saatlerinde çıkan yangın 5 yıldızlı otele sıçramadan güçlükle söndürülebildi. Alevleri ...

instagram takipçi satın al