Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; author_post_widget has a deprecated constructor in /home/zozkeskin/public_html/wp-content/themes/jarida/includes/widgets/widget-author.php on line 72
SKAL ÜYELERİ 2016’YI BODRUM DA LVZZ OTEL’DE UĞURLADI
Anasayfa / FLAŞ HABER / SKAL ÜYELERİ 2016’YI BODRUM DA LVZZ OTEL’DE UĞURLADI

SKAL ÜYELERİ 2016’YI BODRUM DA LVZZ OTEL’DE UĞURLADI

SKAL International Bodrum, 2016 yılını LVZZ Otel Residence Club’da düzenlenen yemekle uğurladı. SKAL Bodrum Yönetim Kurulu üyelerinden Ayşe ve Sinan Özer’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen yıl sonu yemeğine yaklaşık 70 SKAL üyesi katıldı. SKAL kardeşliğinin ve dostlarının yıl sonu yemeğinde Fethiye Skal Başkanı Ela Özgür, Kuşadası Skal Başkanı Rıdvan Kavi ve Young Skal Dünya Başkanı Erhan Us da hazır bulundu.

SKAL Bodrum Başkanı Ömer Karacalar açılışta yaptığı konuşmasında “2016’da pek iyi günler geçirmedik özellikle bu politik konjonktür bizim sektörümüzü de haliyle çok sarstı. 2017’ye güzel fikirler ile bakmamız  lazım. 2017 yılı, inşallah sektörümüz için iyi bir yıl olur” dedi. Karacalar’ın konuşmasının ardından SKAL tarihçesini gösteren 12 dakikalık bir video yayınlandı.

Zincir Değişim Töreni’nin de yapıldığı SKAL etkinliğinde, geçmiş dönem başkanlarından Hasan Karadeniz ile Young Skal Başkanı Kadirhan Kestaneci’nin zincir töreni gerçekleştirildi. Hasan Karadeniz’in regalyası SKAL Bodrum Başkanı Ömer Karacalar tarafından, Kestaneci’nin Young Skal regalyası da Young SKAL Dünya Başkanı Erhan Us tarafından takıldı. Bodrum SKAL Kulübü yeni üyeleri Arzu Ayesen, Ahu Önderol ve Banu Kurşuncu’ya da Skal rozetleri yine başkanlar tarafından takıldı.

Young SKAL regalyasını Kadirhan Kestaneci’ye takdim eden Erhan Us “Ömer Başkanımıza ve bize bu yolda destek olan tüm SKAL kulüp başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni başkanımızın çok güzel işler yapacağına inanıyorum” diye konuştu.

SKAL Bodrum Kulübü’nün yıl sonu yemeği daha sonra canlı müzik eşliğinde devam etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde SKAL üyeleri 2016 ya veda ve 2017’ye merhaba diyerek bir pasta kestiler.

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

10 soruda prostat

Prostat hastalıkları Türkiye’de ve dünyada milyonlarca erkeği olumsuz etkiliyor. Özellikle prostat kanseri, ...

instagram takipçi satın al