Anasayfa / FLAŞ HABER / RUS VE UKRAYNA’LI ANNELER HAFTA SONU MAVİ ÇİZGİ ÇOCUK YAŞAM VE SANAT KÖYÜNDE COŞTULAR

RUS VE UKRAYNA’LI ANNELER HAFTA SONU MAVİ ÇİZGİ ÇOCUK YAŞAM VE SANAT KÖYÜNDE COŞTULAR

image_pdfimage_print

Bodrum’da yaşayan Türklerle evli Rus ve Ukrayna’lı anneler çocukları için Mavi Çizgi Çocuk Yaşam ve Sanat Köyü’nde yılbaşı partisi düzenlediler.

Mavi Çizgi, 2018’in karşılanmasına günler kala, Rus ve Ukrayna’lı çocuklara, ailelerinin gerçekleştirdikleri ve gün boyu devam eden bir kutlama programıyla ev sahipliği yaptı. Partide, çocuklar ve aileleri birçok aktiviteyi birlikte yaparak eğlendi.

Tüm yorgunluğumuzu unutturdular…

Çocuklarımızın çok sıcak ve eğlenceli görüntüleri bizlere tüm yılın yorgunluğunu unutturdu diyen Mavi Çizgi Çocuk Yaşam ve Sanat Köyü kurucusu Gülgün Esen Akdaş, “Çeşitli oyun ve gösterilerle başlayan parti, çocukların-ailelerin dansları,Noel Baba’nın dağıttığı hediyeler, sürprizler ve ikramlarla devam etti. Organizasyonu düzenleyen Olga Eşiyok ve Katherina Saat’in piyano ve keman sunumuyla izlediğimiz slayt gösterisi hepimize duygulu anlar yaşattı. Kendilerini köyümüzde misafir etmekten gurur duyduk. Farklı kültürlerin dayanışması özellikle de tema çocuksa çok haz verici.Şimdiden 2018’in herkese mutluluk ve sağlık getirmesini diliyoruz” dedi.

Print Friendly, PDF & Email

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Deniz Tutkusu Seyirde Ekibinin 44 günlük Barış Yolculuğu tamamlandı

Deniz Tutkusu Seyirde ekibi, 19 Mayıs 2018’de Milta Marina Bodrum’dan “Yurtta Barış ...

instagram takipçi satın al